Samsun Cedit Ilıca 2 Bafra Mevlana Spor 3

Samsun U 16 Ligi maçında; Bafra Mevlana Spor tutulamıyor ve zirveden vazgeçmiyor.

Spor 20.11.2021, 14:20
Samsun Cedit Ilıca 2 Bafra Mevlana Spor 3

Bafra Mevlana Spor U 16 Ligi takımı deplasmanda Samsun Canik yan sahadaki maçta, rakibi Cedit Ilıca Spr'u 3-2 mağlup ederek, Bafra'ya hem 3 puan hem de güven tazeleyerek döndü.

U16 Ligi C Grubu' nun iki takımı, Genç Bafra ve Bafra Mevlana Spor zirveyi paylaşıyorlar. Her iki Bafra takımı da 12'şer puanla zirvede olup; hafta sonu 20 Kasım Cumartesi günü ( bugün ) saat 12' de, Bafra suni çimde liderlik mücadelesi verecek.

Bu mçla ilgili olarak konuşan Bafra Mevlana Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Arif Öztürk şunları söyledi :

" Bafra' mızın 2 güzide kulübünün; aynı grupta olmasıve grupta zirveyi paylaşması, Bafra'da futbolun ne kadar özlendiğinin ve ne kadar sevildiğinin bir ifadesidir.

Bu vesileyle; gençlere yapılan yardımın ve yatırımın ne denlİ değerli olduğunu göstermiş bulunmaktayız. Genç Bafra antrenörleri Galip ve Halis ES hocalarımız ve Bafra Mevlana Spor antrenörleri Mustafa Şahin ve Cem Çatmakaş hocalarımızı kutluyoruz.

İnşallah bu gençlerimiz; gelecekte Bafra Futbolu ve sporuna hizmet vereceklerdir.

Hedefimiz gidebildiğimiz yere kadar gitmektir ve hatta, Türkiye Şampiyonası niçin olmasın ki.

Bu gençlere sahip çıkılır ve destek verilirse; bu başarı da hayal değildir. İnşallah Bafra'da süper amatörde oynayan kulüplerimiz, önce BAL Ligi' ne ne yükselip, oradan da 3. Lig' e yükselir.

Bu gençlerin önü açılır diye düşünüyor ve değerli Bafralılardan, şehrin takımlarına sahip çıkmalarını istiyoruz.

Saygılar sunarım."

Haber : Oktay ZERRİN- Bafra

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)