SAMSUN DERBİSİNİ DOSTLUK KAZANDI !

1930 Bafraspor ve Hacınabispor maçı, büyük Kaptan ve Başkan Emin KAR'ın isminin verilmiş olduğu; Emin Kar 2021- 2022 Süper Amatör sezonu, Bafra derbisi ile başladı.

Spor 08.11.2021, 23:06
SAMSUN DERBİSİNİ DOSTLUK KAZANDI !

Şehrin Süper Amatör Ligi'nde ( SAL ) oynayan iki önemli takımı; 1930 Bafraspor ve Hacınabispormaçı, büyük Kaptan ve Başkan Emin KAR'ın isminin verilmiş olduğu; Emin Kar 2021- 2022 Süper Amatör sezonu, Bafra derbisi ile başladı.

Maça ilgi bir hayli fazlaydı. 2000- 2500 civarında seyirci, Bafra'nın bu iki güzide kulübünü yalnız bırakmadı. Karşılaşmaya her iki takımda kontrollü başladı. 1930 Bafraspor maçta daha üstün gibi görünse de, maça ağırlığını ve hakimiyetini koyan ikinci yarıda Hacınabi Spor'du.

3 topu direkten dönen Hacınabispor; rakibi karşısında baskıyı kurmasına rağmen, gol bulamayınca maç başladığı gibi 0-0 berabere bitti. Futbol Şube Sorumlusu Arif Öztürk şu açıklamayı yaptı: "Güzel ve dostça oynanan maçta; ev sahibi olarak, bizleri ağırlayan 1930 Bafraspor yönetimine teşekkür ederiz. Maç öncesi ve sonrası her iki takımı da çağıran taraftar grubuna ve tribündeki taraftarlara teşekkür ediyorum. Bafra takımları 0-0 berabere kalıp, 1'er puanla sezona başlamış oldular. Haftaya biz ( Hacınabispor ) evimize Samsun Yabancılar Pazarı'nı konuk edeceğiz. 1930 Bafraspor ise Havza deplasmanına gidecek. Tüm takımlarımız ligde başarılar dlleriz. Bizim hedefimiz her zamanki gibi Bal Ligi ve bu hedefler doğrultusunda çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bundan sonraki maçlarda da taraftarlarımızın desteklerini bekliyoruz."

Haber : Oktay ZERRİN- Bafra

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)