Samsun'u temsil ediyoruz

Türkiye Kadınlar Basketbol Süper Ligi'nde mücadele eden Samsun Canik Bayan Basketbol Takımıı şehri temsil ediyor.

Spor 23.10.2015, 17:13 23.10.2015, 17:28
Samsun'u temsil ediyoruz

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Türkiye Kadınlar Basketbol Süper Ligi'nde mücadele eden Samsun Canik Bayan Basketbol Takımı'nın şehri temsil ettiğini söyledi.

Samsun Canik Belediyespor Kulübü yöneticileri ile şehri Süper Lig'de temsil eden tek takım olan Samsun Canik Bayan Basketbol Takımı oyuncuları, Pazar günü oynanacak Hatay Büyükşehir Belediyespor maçı öncesi kahvaltıda biraraya geldi. Türkiye Kadınlar Basketbol Süper ligi 2015-2016 Sezonuna Adana ASKİ galibiyetiyle başlayan takımın kahvaltısına Canik Belediye Başkanı ve Onursal Başkan Osman Genç, Başkan Yardımcısı Alican Usta, Kulüp Başkanı Ercan Bayrak, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Hamza Aygün, yöneticiler, teknik ekip ve oyuncular katıldı.samsun'u temsil ediyoruz

SÜPER LİG'DE 4. SEZON

Kahvaltıda oyuncularla sohbet eden Başkan Genç, Samsun'u Süper Lig'de temsil eden tek takım olduklarına işaret ederek, "Takımımızın şehrimizi Süper Lig'de temsil etmesi bizim onur verici bir şey. Samsun Canik Bayan Basketbol Takımımızın, 4. sezonunda Süper Lig'de çok daha önemli başarılara imza atacağına inanıyorum. Teknik ekip ve oyuncularımıza güvencimiz tam. Basketbol takımımız, genç kızlarımızın idolü olmasının yanında, şehrimizi temsil etmesi bakımından üstlendiği misyon çok önemlidir. Sporda elde ettiğimiz başarı aynı zamanda şehrimizi de sporda marka yapma yolunda önemli adımdır" dedi.

BU HAFTA HATAY BÜYÜKŞEHİR KONUK

Samsun Canik Belediyespor Başkanı Ercan bayrak da, "Şehrimizi 4 sezondur Süper Lig'de temsil etmenin onurunu yaşıyoruz. Sorumluluğumuzun farkındayız ve inşallah bu sezon da şehrimizi en iyi şekilde temsil edeceğiz. Bu yıl iddialı bir kadro kurduk. Ligi galibiyetle başlamak bize moral oldu. Bu hafta evimizde Hatay Büyükşehir Belediyespor ile oynayacağız. 25 Ekim Pazar günü saat 14.00'da Hasan Doğan Spor ve Eğitim Merkezi Salonundaki maçımızda tüm Samsun halkının desteğini bekliyoruz" diye konuştu.

Yorumlar (0)