Alexa

Samsunlu İşitme Engelli Basketbolcu İnci, Ülkemizi Temsil Edecek

Atakum İşitme Engelliler Spor Kulübü sporcusu İnci GÖĞER, Amerika'da yapılacak olan U21 Kadınlar Basketbol Dünya Şampiyonasında Türkiye'yi temsil edecek.

Samsunlu İşitme Engelli Basketbolcu İnci, Ülkemizi Temsil Edecek

Amerika'da yapılacak olan U21 Kadınlar Basketbol Dünya Şampiyonasında ülkemizi temsil edecek olan İşitme Engelli Basketbolcu İnci Göğer, Türkiye ve Samsun’u uluslararası mecrada duyurmayı hedefliyor.

GÖĞER, SAMSUN'U ve TÜRKİYE'Yİ TEMSİL EDECEK

Samsunlu milli sporcu İnci GÖĞER, 07-14 Temmuz 2018 tarihlerinde Amerika’da yapılacak olan Şampiyona’ya Samsun’dan katılan tek sporcu olma şansını yakaladı. milli sporcu Göğer, katıldıkları şampiyonadan iyi bir dereceyle dönerek Türkiye ve Samsun’u uluslararası mecrada duyurmayı hedefliyor.

"ÜLKEMİZİ TEMSİL ETMENİN GURURUNU YAŞIYORUZ"

Amerika'dan İyi bir dereceyle dönmek istediğini dile getiren İnci iddiasını şöyle dile getirdi: “Hocalarımın da desteği ile ekip arkadaşlarımla beraber çok iyi bir tempoda hazırlanıyoruz. Tüm ekip arkadaşlarımla ülkemizi temsil etmenin heyecanını yaşıyoruz. Önceden elde ettiğimiz başarıların da üstüne koyarak daha iyi başarılar elde etmeyi hedefliyoruz. Hep birlikte ülkemizi uluslararası spor camiasında temsil etmenin gururunu yaşıyoruz. Bana destek olan Atakum Belediye başkanımız Sayın İshak Taşçı’ya, federasyon başkanımız Yakup Ümit Kihtir’e, aileme, çok değerli hocalarıma, tüm takım arkadaşlarıma ve destek veren tüm herkese teşekkür ediyorum. dedi.

KAPSAMHABER

YORUM EKLE

banner325