Samsunlu Öğrenciler Samsunspor Maçında

Yılport Samsunspor, rakibi Erzurumspor'u, evindeoynadığı maçta 2-1 mağlup ederek, liderlik koltuğuna, averaj ve 41 puanla oturmuştu.

Spor 31.01.2023, 13:53
Samsunlu Öğrenciler Samsunspor Maçında

30 Ocak 2023 Pazartesi günü, Yılport Samsunspor, rakibi Erzurumspor'u, evindeoynadığı maçta 2-1 mağlup ederek, liderlik koltuğuna, averaj ve 41 puanla oturmuştu.

Şüphesiz ki; bu önemli başarının sahipleri; futbolcular, başkan, yönetim olduğu gibi; en çok da ahde vefa gösteren Samsunspor taraftarları ile ona ilgi ve destek verenler, okullar, kurumlar , Samsunspor gruplar idi.

İşte bu okullardan biri de Samsun Asarcık; Şehit Zafer Akkuş Anadolu Lisesi idi. Bu okulun öğrencileri; önceki haftalarda oynanan Samsunspor- Altay maçını izlemişler ve takıma önemli manevi destekte bulunmuşlardı.

Okulun internet sitesinden yapılan açıklama ise şöyle :

" Samsun Şehit Zafer Akkuş Anadolu Lisesi Öğrencilerimiz Samsunspor Maçında.

Okulumuz öğrencilerini Samsun Büyük Şehir Belediyesi'nin hayata geçirdiği proje kapsamında; İlimizin takımı Samsunspor'un Altay ile oynadığı maça götürdük.

Bu güzel etkinlikte; emeği olan başta okul müdürümüz Emre AKTÜRK ile Büyükşehir proje yürütücüsü Savaş Beye , öğrencilerimizi yalnız bırakmayarak, onlara eşlik eden okulumuz Beden Eğitimi öğretmeni Ömer BOZKURT'a teşekkür ederiz."

Haber : Oktay ZERRİN- Samsun

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)