Alexa
banner314

Samsunspor'da Engin İpekoğlu İle Sözleşme İmzalandı mı?

Samsunspor Başkan Yardımcısı ve Basın Sözcüsü Rüştü Araboğlu, Teknik Direktör Engin İpekoğlu ile ilgili açıklamada bulundu.

Samsunspor'da Engin İpekoğlu İle Sözleşme İmzalandı mı?
banner327

Samsunspor'un Basın Sözcüsü Rüştü Araboğlu, Teknik Direktör Engin İpekoğlu'nun Samsun'da olduğunu ve anlaşmaya çok yaklaştıklarını söyledi.


TFF 1. Lig ekiplerinden Samsunspor, sancılı bir sürecin ardından Alpay Özalan ile yollarını ayırdıktan sonra yaklaşık 10 gündür teknik direktör arayışlarını sürdürüyor. Erkan Sözeri ve Hüseyin Kalpar ile yapılan görüşmelerden olumlu sonuç alamayan Samsunspor Yönetimi, TFF 1. Lig'de birçok takımla çalışmış Teknik direktör Engin İpekoğlu ile anlaşmaya çok yaklaştı. Kırmızı-beyazlı yönetim ile son pürüzleri konuşmak için Samsun'a gelen İpekoğlu, anlaşma sağlanırsa kendisini Samsunspor'a bağlayan resmi sözleşmeye imza atacak.


Teknik direktör konusunda Engin İpekoğlu'nu Samsun'a getirdiklerini söyleyen Rüstü Araboğlu, "Teknik direktör sorununu çözmek için Engin hocayı Samsun'a getirdik. Başkanımız Erkurt Tutu ve yönetim ile öğleden sonra görüşme yapılacak. Büyük oranda anlaşıldı. Akşam antrenmanına çıkması zor. Yapılan toplantıdan sonra kamuoyunu bilgilendireceğiz" dedi.
 

YORUM EKLE

banner307

banner325