Samsunspor Teknik Direktörü Besim Durmuş Sözünde Durdu ve istifa etti 

Samsunspor Teknik Direktörü Besim Durmuş, Samsunspor'un düşmesi halinde lisansını yırtıp atacağını söylemişti. Durmuş, "Herkesten özür diliyorum ve istifa ediyorum” dedi. 

Spor 30.04.2018, 13:51 30.04.2018, 14:03
Samsunspor Teknik Direktörü Besim Durmuş Sözünde Durdu ve istifa etti 

Samsunspor Teknik Direktörü Durmuş, kulüp binasında basın mensuplarıyla bir araya gelerekSamsunsporla ilgili bazı açıklamalarda bulundu.

Elinden gelenin en iyisini yaptığını belirten Besim Durmuş, “Ben verdiğim sözün arkasındayım. Bu memlekette bazı insanların 'takım düşsün' dediğini duyacaksınız ya da duymuşsunuzdur. Biz o lafın altına elimizi koyduk. Ben kimseyi suçlamak istemiyorum. Ben lider olarak kendimi ve geleceğimi oyuncularımı güçlü kılmak için 'antrenörlüğü bırakacağım' dedim. Daha önce kimse burada bunları demedi. Bu camianın çok büyük taraftarı var. Onlara çok teşekkür ediyorum. Ben tüm olumsuzluklardan takımımı korumak için elimden gelenin en iyisini yaptım. Gece gündüz çalıştım. Bizim dalımız kırıldı ancak yeniden filizleneceğiz. Ben özür diliyorum. Çok mahcubum. Utanıyorum. Utanılacak bir şey yapmadım ama öyle. Ben herkesin kaçtığı yerde taşın altına elimi koydum. Ben bu kulüpten para beklemedim ve para için burada bulunmadım. Elimden gelenin de en iyisini yaptım ancak, yanlış kurulan takım vardı. Ben bugün belki haftalarca sokağa çıkamayacağım. Ben böyle olmasını istemezdim” diye konuştu. 
                   

Yorumlar (1)
Gökhan İnan 3 yıl önce
AK Parti Adana milletvekili aday adayı Gökhan inan 05309135056
banner442