Samsunsporlu Aileler Platformu Bafra Temsilcisi Güngör'den açıklama!

Yılport Samsunsporlu Aileler platfrmu Bafra Temsilcisi ve işinsanı Ramazan Güngör, Samsunspor ile ilgii bazı açıklamalarda bulundu.

Spor 08.03.2020, 16:06 08.03.2020, 16:17
Samsunsporlu Aileler Platformu Bafra Temsilcisi Güngör'den açıklama!

Bafralı işinsanı ve Samsunsporlu Aileler Platformu Bafra Temsilcisi Ramazan Güngör; işyerinin bulunduğu ve Bafra' nın en işlek yeri olan Gençlik Caddesi'ne dev  bir Yılport Samsunspor bayarağı asarak takıma destek verdi.

Güngör, "İnşallah Şampiyon oluyoruz. Bu sene rekor üstüne rekor  kırıyoruz. Dün (7 Mart Cumartesi Samsun ve Sancaktepe' de yenemediğimiz Sancaktepe' yi deplasmanda 1- 0 yendik, dün ben de maça gitmiştim.

Ertuğrul Sağlam hocamız geldiğinde  6 puan fark vardı. Biz bu 6 puan farkı kapatıp şampiyon olacağımıza inanmıştık. Tabi ki biz bu kadar fark beklemiyorduk. Bu 6 puan farkı kapatıp Manisa' da kazandığımız 3- 1' lik skorla giderken biz 8 puan amaçlamıştık.

Kazanılan 3 puan, kaybedilen 3  puan 6 puan; 2 puan da  fark; biz bu 8 puan farkı koruduğumuz zaman Samsunspor şampiyon olur demiştik. Ordan mutlu döndük. Ondan sonra  işlerimiz rast gitti, aradaki farkı yavaş yavaş 10' a çıkarttık.

Kalecimiz Nurullah ile bir rekor kırıyoruz. Nurulah şu anda 10 golle Türkiye' de rekor kırıyor ve en az da  gol yiyen takımlardan birisi Samsunspor. Birde şunusöyleyeyim, Beşiktaş 13  hafta  hiç yenilmeden üst üste galip gelmişti; biz bu sayı 13 değil de Allah' ın izniyle bunu 17- 18' e çıkararakinşallah tarihî bir rekora  imza atacağız. Budan sonra Samsunspor ayrı bir rekor kıracaktır. "

Özel Haber : Oktay ZERRİN- Bafra

Yorumlar (0)
21°
parçalı bulutlu