Samsunspor’u süper Lig’e çıkartmak tek ve ilk görevimiz olmalıdır

Samsunspor Divan Başkanlık Kurulu Adına Başkan Sadi Subaşı, Samsun dinamiklerine çağrıda bulunarak, "Güçlerimizi Samsunspor için birleştirip Samsunsporumuzun başarısı için ne yapabiliyorsak onları yapmaya çağırıyoruz." dedi.

Spor 15.05.2021, 00:07
Samsunspor’u süper Lig’e çıkartmak tek ve ilk görevimiz olmalıdır

Sadi Subaşı, Samsun dinamiklerine çağrıda bulunarak, "Güçlerimizi Samsunspor için birleştirip Samsunsporumuzun başarısı için ne yapabiliyorsak onları yapmaya çağırıyoruz." ifadelerini kullanarak, bunlar yapılamadığı taktirde, Divan Kurulu Başkanlığı olarak söyleyecekleri çok şeyler olacağına dikkat çekti.

Samsunspor Divan Başkanlık Kurulu Adına Başkan Sadi Subaşı, yazılı basın açıklaması yaparak şunları söyledi;

lobi desteği...

"Samsun’un en önemli tanıtım kuruluşu olan Samsunsporumuz yaptığı kendi hataları ve uğradığı hakem yanlışları ile Türkiye Futbol Federasyonu’n da uğradığı haksızlıklarla, Süper Lig’e çıkabilme şansını Playoff maçlarına bırakmıştır. Başkanımız Sayın Yüksel Yıldırım’ın her türlü ekonomik sorunları çözmesine rağmen, ligin son 6-7 haftasında Samsun siyasi ve sivil toplum kuruluşlarının büyük bir kesiminden lobi desteği aldığını söylemeyeyiz. İki rakibimiz olan Adanademirspor ve Giresunspor ’un, tüm siyasi ve diğer kent dinamikleri takımlarına sahip çıkmış ve özellikle iktidar siyasetçilerinin oluşturduğu güçlü lobileri ile direk olarak Süper Lig’e çıkma başarısını yakalamıştır.

Samsunspor adına henüz her şey bitmemiştir. Önümüzde üç maçlık bir seri vardır. Tüm gücümüzü kullanarak ve önümüze konacak her türlü engelleri de yenerek, bu üç maçlık Playoff maçlarında rakiplerimizi yenmek ilk hedefimiz olmalıdır. Ancak, bu süreçte her türlü kirli oyunları yenebilmemiz için Samsun adına bizleri temsil eden tüm milletvekillerimizin her türlü desteği vermesine ihtiyacımız vardır.

GÜN BİRLİK OLMA GÜNÜDÜR

Birbirimizle olan hesaplaşmaları Playoff maçları sonuna erteleyerek, hep birlikte Samsunspor’u süper Lig’e çıkartmak tek ve ilk görevimiz olmalıdır.

HAYDİ SAMSUNLULAR

Güçlerimizi Samsunspor için birleştirip Samsunsporumuzun başarısı için ne yapabiliyorsak onları yapmaya çağırıyoruz. Bunun âmâsı olamaz. Eğer bunlar yapılamazsa, yarın Divan Kurulu Başkanlığı olarak bizlerin de söyleyeceği çok şey olacaktır. 

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)