Alexa
banner314

Şehitler Anısına Futbol Turnuvası

Eyyübiye Belediyesi ve Eyyübiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından, 15 Temmuz Demokrasi şehitleri anısına futbol turnuvası düzenlendi.

Şehitler Anısına Futbol Turnuvası
banner327
Eyyübiye Belediyesi ve Eyyübiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edilen futbol turnuvası düzenlendi.  

Futbol turnuvasının başlama vuruşunu Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci ve Eyyübiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Demir yaptı. Turnuvanın İki hafta boyunca Kale Spor Tesislerinde devam edeceği belirtildi. 61 takımın katıldığı turnuvanın açılış müsabakası Eyyübiye Belediyesi ile Eyüp Göncü Lisesi arasında yapıldı.

TURNUVA KAPSAMINDA 61 TAKIM MÜCADELE EDECEK

 Turnuva ile ilgili bir açıklama yapan Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci,” 15 Temmuzu unutmayıp asla da unutturmayacağız. 15 Temmuz süreci hakikatenbu milletin dirilişini belgeleyen bir durumdu. Bunu da unutturmamak adına yapılması gereken değişik faaliyetler vardı. Bu faaliyetlerden birisi de şuanda Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile birlikte gerçekleştireceğimiz futbol turnuvası, 15 Temmuz Şehitleri Anma turnuvası. Bu turnuva kapsamında 61 takım mücadele edecek. Burada iki hafta boyunca centilmenlik içerisinde takımlar mücadele edecektir. Yine ifade etmek gerekirse burada 15 Temmuz ruhunu hep yaşatmak, diri tutmak , 15 Temmuzu unutmamak, unutturmamak  adına bu tarz etkinliklerimiz devam edecek“ dedi.

Eyyübiye Milli Eğitim Müdürü Ahmet Demir turnuvayla ilgili olarak şöyle konuştu: ‘’Bizler de bugün Eyyübiye Belediye Başkanımızla birlikte futbol turnuvası için buradayız. 15 Temmuz ruhunu yaşatmak adına unutturmayacağız sloganıyla bizler bu turnuvaya iştirak ettik, katılım gösterdik. Katılım gösteren bütün takımlara başarılar dilerim. Bu turnuvanın kaybedeni yoktur. Tüm takımlarımız kazanmıştır. Bu anlamda bizlere desteklerini esirgemeyen Eyyübiye Belediye Başkanımız Mehmet Ekinci’ye teşekkürlerimi sunuyorum” 

Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2017, 13:36
YORUM EKLE

banner307

banner325