Tanju Çolak, Ali Koç Hem Kendini Hem Fenerbahçeyi Yönetemedi

Başakşehir'in çok iyi bir takım olduğunu dile getiren Tanju Çolak; ''Gündemin Kralı'' programında samimi açıklamalarda bulunarak ekledi; ''Okan Buruk çok iyi teknik direktör oldu yönetim de onu destekliyor. Fatih Terim ve Şenol Güneş teknik direktör yetiştirmeli.''

Spor 23.06.2020, 09:59 23.06.2020, 10:11

Tanju Çolak; ''Gündemin Kralı'' programında ''Okan Buruk çok iyi teknik direktör oldu yönetim de onu destekliyor. Fatih Terim ve Şenol Güneş teknik direktör yetiştirmeli.'' dedi.

İki takımında iyi futbolculardan kurulduğunu ve iyi futbol oynadığını dile getiren gol kralı Tanju Çolak, favorisinin Trabzonspor olduğunu kadrosunun daha iyi olduğunu, kupayı Trabzonspor alacağını söyledi.

MAX KRUSE PARAYI SEÇTİ!

Fenerbahçenin alman asılllı futbolcusunun tek taraflı sözleşmesini fes etmesiyle ilgili konuşan Tanju Çolak; Max Kruse'nin parayı seçtiğini  'artık futbolcularda forma değil para aşkı var'  ifadelerini kullanarak, Türk futbolundaki yabancı futbolcularda para aşkı bitmez ve UEFA her zaman futbolcunun yanında olur şeklinde konuştu.

ALİ KOÇ HEM KENDİNİ HEM FENERBAHÇEYİ YÖNETEMEDİ!

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Nihat Özdemir, Fenerbahçe Kulübü kongre üyeliğinden istifa ettiğiyle ilgili konuyu değerlendiren Tanju Çolak, Nihat Özdemir'in gönülden Fenerbahçeli olduğunu,16-17 yıl Fenerbahçe'de görev yaptığını dile getirerek, Fenerbahçe spor kulubünün Nihat Özdemir'in çok üstüne gittiğini, Ali Koç'un Nihat Özdemir'e yaptığının etik olmadığını ve kaybeden Fenerbahçe olduğunu söyledi.

Fenerbahçe ile ilgili açıklamalarına devam eden gol kralı Tanju Çolak; Ali Koç'un hem kendini hem Fenerbahçe'yi yönetemediğini, aldığı futbolcuların hatalı olduğunu ve bu durumun Fenerbahçe'ye tarafar kaybettirdiğini söyleyerek, konuyla ilgili gelecek sezon takımı Emre Belözoğlu'nun kurması gerektiğini belirtti.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
banner442