Alexa

U15 Balkan Güreş Şampiyonası'nda Manisa'dan İki İsim

Bulgaristan'da düzenlenen U15 Balkan Güreş Şampiyonası'nda Manisalı sporcularımızdan Mahmut Yılmaz 57 kiloda, Ahmet Eminoğlu 38 kiloda grekoromen stilde balkan şampiyonu oldu.

U15 Balkan Güreş Şampiyonası'nda Manisa'dan İki İsim

 Manisalı sporcularımızdan Mahmut Yılmaz 57 kiloda, Ahmet Eminoğlu 38 kiloda grekoromen stilde balkan şampiyonu oldu.

Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Güreş Eğitim Merkezi sporcuları Ahmet Eminoğlu ve Mahmut Yılmaz, Bulgaristan'ın Panagyurishte şehrinde düzenlenen U15 Balkan Güreş Şampiyonası'nda grekoromen stilde altın madalya sahibi oldu.

 Balkan şampiyonluğunu getiren Ahmet Eminoğlu ve Mahmut Yılmaz, gelecek için büyük ümit verdi.

Güreşe yaptıkları yatırımların karşılığını almaya devam ettiklerini belirten Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürü Yunus Öztürk, geleceğin 'Kerem Kamal'larının Güreş Eğitim Merkezi'nden çıkacağını kaydederek, "Ahmet ve Mahmut kardeşlerimizin başarısıyla gurur duyduk. Ülkemizi en iyi şekilde temsil ederek, ay yıldızlı bayrağımızı birincilikle göndere çektirdiler. Altyapıdan yetiştirdiğimiz sporcularımız, Kerem Kamal abilerinin izinden gidiyorlar. Onlar da Olimpiyat yolunda. Güreş Eğitim Merkezimizden daha nice başarılı sporcular çıkacaktır. Bulgaristan'da şampiyon olan sporcularımızı ve bu başarıda emeği geçen antrenörlerimizi tebrik ediyorum" ifadelerini kullandı.

KAPSAMHABER

YORUM EKLE