Voleybol Bölgesel Lig Grup Birincilik Müsabakaları Samsun Etabı Başladı

Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından yurt çapında düzenlenen 2020-2021 sezonu Bölgesel Voleybol Ligi gurup birinciliği müsabakaları, Samsun bölgesi etabı kadınlar grubunun ilk müsabakası ile başladı.

Spor 10.06.2021, 22:02
Voleybol Bölgesel Lig Grup Birincilik Müsabakaları Samsun Etabı Başladı

Türkiye Voleybol Federasyonu 2020-2021 sezonu Bölgesel Voleybol Ligi gurup birinciliği müsabakaları, Samsun bölgesi etabı kadınlar grubunun ilk müsabakası ile başladı.

10-13 Haziran tarihleri arasında Tekkeköy Bahattin Ekinci Spor Salonu, 11-13 Haziran tarihleri arasında da Canik Atatürk Spor Salonunda oynanacak olan müsabakaların kadınlar gurubu müsabakaları 10 Haziran (bugün) bugün başladı.

Tekkeköy Bahattin Ekinci Spor Salonunda filenin ilk müsabakası Samsun Büyükşehir Belediyesi ile Amasya Gümüş Spor arasında oynandı. Samsun Büyükşehir Belediyesi rakibini 3-1 yenerek ilk galibiyetini aldı. Günün ikinci müsabakasında ise iki Samsun takımı karşı karşıya geldi. Samsun 19 Mayıs Spor Kulübü rakibi Samsun 15 Temmuz Spor Kulübünü 3-0 yenerek net bir galibiyet aldı.

Müsabakalar öncesi Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu takımlara başarılar diledi.

Erkekler grubunda ilk maç 11 haziran (yarın) saat 14.00'de Giresun Bulancak Betonspor ile Ordu Merkez Spor takımlarının karşılaşmasıyla Canik Atatürk Spor Salonunda başlayacak. Kadınlar grubunda ise ikinci maçlar yarın saat 16.00'da Trabzon Beşikdüzü Yelken ve D. ile Samsun 19 Mayıs Spor Kulübünün karşılaşmalarıyla başlayacak. Takımlarımıza başarılar dileriz.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)