banner434

Yeşil-Beyazlı Dev Adamlar, Mersin Maçı Hazırlıklarını Tamamladı

Manisa Büyükşehir Belediyespor Basketbol Takımı Mersin Büyükşehir Belediyespor maçı için son hazırlıklarını tamamladı.

Spor 18.03.2022, 22:50 18.03.2022, 22:59
Yeşil-Beyazlı Dev Adamlar, Mersin Maçı Hazırlıklarını Tamamladı

Manisa Büyükşehir Belediyespor Basketbol Takımı 19 Mart Cumartesi günü saat 14.00’da karşı karşıya geleceği Mersin Büyükşehir Belediyespor maçı için son hazırlıklarını tamamlayarak maç saatini beklemeye başladı.

Türkiye Basketbol Ligi 2021-2022 sezonunda ligin ikinci yarısında liderlik koltuğuna oturan Manisa Büyükşehir Belediyespor Basketbol Takımı, Mersin Büyükşehir Belediyespor maçının hazırlıklarını hafta boyunca yaptığı sıkı antrenmanların ardından tamamladı. Başantrenör Ceyhun Cabadak yönetiminde Tarık Almış Spor Salonu’nda tempolu bir haftayı geride bırakan Manisa’nın yeşil-beyazlı dev adamları maç saatini beklemeye başladı. Antrenman öncesinde 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin anısına oyuncular salonda Türk Bayrağı da açtı. Basketbolseverlerin, mücadeleyi Manisa TV ekranlarından canlı izleyebilecekleri belirtildi.

“Yeni salonumuzda yakaladığımız ivmeyi bu maçta da sürdürmek istiyoruz”

Basketbol Şube Sorumlusu Bora Çaylan, “Final niteliğinde 8 maçımız var. Bunlardan ilkini de Mersin karşısında kendi evimizde oynayacağız. Yeni salonumuzda yakaladığımız ivmeyi bu maçta da sürdürmek istiyoruz. Bundan önceki müsabakalarımızda ortaya koyduğumuz sert mücadeleyi Mersin karşısında da parkeye yansıtmamız gerekiyor. Sezonun sonu yaklaşırken her takım kendi hedefi doğrultusunda parkeye çıkıyor. Mersin yeni koçuyla birlikte iyi bir ivme yakaladı. Ancak biz rakip ayırmaksızın her maça aynı konsantrasyonla hazırlanıyoruz. Bu maçı da kazanıp, hedefimize doğru kritik bir adımı daha kayıpsız tamamlamak istiyoruz” dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)