Yok Böyle Samsun Spor Sevgisi!

Yılport Samsunspor; Süper Toto 1. Futbol Ligi' nde, Liderlik ve Şampiyonluk mücadeesi verirken; gerek Samsun gerekse de tüm yurttaki taraftarlarının, Samsunspor sevdası bitip tükenmek bilmiyor.

Spor 08.04.2021, 19:23 08.04.2021, 22:11
Yok Böyle Samsun Spor Sevgisi!

Süper Toto 1. Futbol Ligi' nde Liderlik ve Şampiyonluk mücadeesi veren Yılport Samsunspor'a destekler büyüyor. Samsun ve  tüm yurttaki taraftarlarının Samsunspor sevdası bitip tükenmek bilmiyor.

DEDEDEN TORUNLARA SAMSUNSPOR SEVGİSİ

İşte o taraftarlardan birisi de Atakum' da ikâmet eden Zafer KARTAL. Kartal' ın 2 torunu Alp ve Rüzgar dedeleriyle birlikte Samsunspor' un maçlarına gidip; gönül verdikleri Yılport Samsunspor' u destekliyorlar.

Zafer Kartal gerek evini gerekse de Samsun' daki iş yerini Samsunspor bayraklarıyla donatmış. Kartal' ın her 2 torununun Samsunspor sevgisi , böylece dededen torunlara kadar yayılmış durumda.

GUBETÇİ SAMSUNSPORLULAR DERNEĞİ'NDEN TORUNLARA HEDİYE

Dede Zafer Kartal' ın 2 sevimi torunu Alp ve Rüzgar’ ın bu Samsunspor sevdası, sadece ailesinin ve Samsunspor sevdalılarının değil; Başkanlığını Ali FİDİ'nin yaptığı, Gurbetçi Samsunsporlular 1965 Derneği' nin de dikatini çekmiş ve Kartal' ın torunlarına, üzerinde Samsunspor logosu olan bir duvar saati hediye edilmişti.

KARTAL: SÜPER LİG' E YÜKSELECEĞİZ

Zafer Kartal; gerek kendisinin gerekse de torunlarının Samsunspor sevdasının hiç bitmeyeceğini ve bu sezon sonunda Süper Lig' e yükseleceklerine inandıklarını söyledi.

Haber : Oktay ZERRİN- Samsun

Yorumlar (0)