Yüksel Yıldırım, Terzic ile çok güzel ve yapıcı görüşmeler yaptık

Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım, sosyal medya hesabından Kızıl Yıldız Kulübü Başkanı Zvezdan Terzic ile çok güzel ve yapıcı görüşmeler yaptıklarını belirtti.

Spor 20.09.2020, 14:12 20.09.2020, 14:44
Yüksel Yıldırım, Terzic ile çok güzel ve yapıcı görüşmeler yaptık

Kızıl Yıldız Kulübü Başkanı Zvezdan Terzic ile çok güzel ve yapıcı görüşmeler yaptıklarını belirten Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım, Kızıl Yıldız Kulübü ile gelecekte Samsunspor ile ortak projeler ve kooperasyonlar yapacakları üzerine bir ön anlaşmaya vardıklarını belirterek teşekkür etti.

Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım sosyal medya twitter esabından şunları paylaştı:

"Sevgili cengiz Under  ile görüntülü konuştum. Kendisine yeni takımı @LCFC 'de başarılı ve Sağlıklı bir sezon geçirmesini diledim. Bir gün Samsunspor Futbol Akademisi'ne misafirim olarak gelecek ve altyapımızdaki genç arkadaşlara başarıya giden hikayesini ve gerekenleri anlatacak.Geçen hafta ziyaretime gelen Kızıl Yıldız Kulübü Başkanı Zvezdan Terzic ile çok güzel ve yapıcı görüşmeler yaptık. Kızıl Yıldız Kulübü ile gelecekte Samsunspor ile ortak projeler ve kooperasyonlar yapacağımız üzerine bir ön anlaşmaya vardık. Çok teşekkürler Sevgili Terzic!"

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
açık