Alexa

2019 Yılında En Fazla Aranan Android Uygulamalar

Kullanıcılara farklı hizmetler sunmak amacıyla hazırlanan bu uygulamalar arasında, milyonlar tarafından kullanılan birçok farklı uygulama yer almaktadır.

2019 Yılında En Fazla Aranan Android Uygulamalar

İnternet sektörünün hızlı gelişimi ve bu sektörün mobil entegrasyonu sonrasında, cep telefonları el ve ayak gibi birer organa dönüştüler. Her yıl biraz daha fazla artan mobil cihaz kullanımlarımız gerek sosyal medya gerekse oyun ve uygulama üzerine kurulmaktadır.

Kullanıcılara hizmet vermek amacıyla hazırlanan bu uygulamalar arasında, milyonlar tarafından kullanılan birçok farklı uygulama yer almaktadır. Her yıl popülaritesini daha da arttıran bu android uygulamalar, sadece Google tarafından geliştirilen Andorid işletim sistemine sahip cihazlarda çalışmaktadır.

Arayüz ve kullanışlılık açısından sizlere kolaylık sağlayan ayrıca vaktinizi değerlendirmenize yardımcı olan bu uygulamalar arasında yer alan Dream League Soccer, 2014 yılında Anroid versiyonu ile piyasaya sunulmuştur. Google Play üzerinden rahatlıkla indirebileceğiniz bu spor oyunu, mobil oyunlar arasında en fazla dikkat çeken futbol oyunu olarak da bilinmektedir.

Mantık olarak maç kazanmak ve kazanç sonrası verilen altınlar ile takımınızı geliştirmeye dayalı olarak hizmet veren bu oyunda, oyuncu transferinden, forma tasarımına kadar her şeyi birinci elden kendiniz hazırlayabilirsiniz.

Dream League Soccer Güncel Galatasaray Kadrosu

Gerçekçi bir oyun deneyimi sunan Dream League Soccer oyununda, kusursuz bir futbol heyecanına hazır olun. Her yıl versiyon yenilemesine giden bu oyunda, Real Madrid, Barcelona ve bunun yanı sıra ülkemizde yer alan Fenerbahçe ve Galatasaray gibi takımlar da ger almaktadır. Rüya takımınızı oluşturabileceğiniz bu oyunda, DLS 2019 Galatasaray yaması ile güncel Galatasaray kadrosuna ulaşabilir ve bu kadro ile mücadelelerinize devam edebilirsiniz.

Ülkemizde birçok farklı sitenin erişim kısıtlamasına uğramasından dolayı, bu sitelere giriş yapabilmek için farklı yollara başvurmanız gerekmektedir. Bu noktada devreye giren Andorid uygulamaları ile sizlerde kısa sürede vakit kaybetmeden arzu ettiğiniz her siteye giriş yapabilirsiniz. Ayrıca internet üzerinden gelebilecek olan her türlü tehdit ve zararı da önleyen Hotspot Shield, farklı IP adresleri ile sitelere anonim olarak giriş yapmanıza olanak sağlamaktadır. Uzun bir süre sadece bilgisayarlarda kullanılabilen bu uygulamayı, artık Google Play üzerinden de indirebilirsiniz. Sade ve basit bir tasarıma sahip olan bu uygulamada, tek bir tuşa basarak güvenli internete erişim sağlayabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 29 Haziran 2019, 17:35
YORUM EKLE

banner325