Alexa

Beyaz Eşyaları Tamir Ettirmek İçin Nasıl Yol İzlemeli?

Beyaz Eşyaları Tamir Ettirmek İçin Nasıl Yol İzlemeli?

Beyaz eşya üreticileri, sürekli olarak birbirinden farklı ve fonksiyonel ürünler geliştirmektedir. Çekmeköy Bosch servisi olarak firmamız, en son yenilikleri her zaman takip etmekte, en yeni ürünler ile ilgili her türlü teknik eğitimi almakta ve müşterilerinin beyaz eşyaları ile ilgili sorunlarına en etkili çözümleri sunmaktadır.

Uzun yıllardır Acıbadem’de beyaz eşya teknik servis hizmeti veren firmamız, verdiği hizmetler sayesinde müşterilerinin taktirini kazanmıştır. Çalışma prensiplerini çağın gerekliliklerine göre belirleyen firmamız, en son teknolojik imkanlardan faydalanmakta ve kaliteli servis hizmeti sunmaktadır. Pendik Bosch servisi olarak, servis talebi yaptığınız andan başlayarak arızaya müdahale edilip sonuçlandırıncaya kadar devam eden süreçte büyük bir özen ve titizlikle çalışmaktayız. Yıllardır servis hizmeti verdiğimiz Acıbadem’de edindiğimiz konumu ve saygınlığı bu titizliğimize ve özenimize borçluyuz. Randevusuna zamanında giden ekiplerimiz onarım çalışmalarına başlamadan evvel, arıza tespiti yapmakta ve sizden onay alındıktan sonra çalışmalara başlamaktadırlar. Onarım sonrasında firmamız, cihazınıza 1 yıllık ücretsiz bakım garantisi vererek, bizden kaynaklanabilecek arızalar konusunda teminat vermektedir. Garanti süresi içinde oluşacak sorunlara ücretsiz servis hizmetleri sağlıyoruz. Kullandığımız tüm yedek parçalar, cihazınızın orijinal yedek parçaları olup, kesinlikle isimsiz ya da kalitesiz yedek parçalar değildir. Firmamız, 7/24 tamir ve bakım hizmeti vermekte, mesai günleri dışında da bu hizmetlerden yararlanmanızı sağlamaktadır. Bunun yanı sıra gezici servisimiz sayesinde, acil arıza çağrılarınızda hızlı servis hizmetlerini siz değerli müşterilerimize sağlamakta, en yakın gezici ekibimizi adresinize yönlendirerek beyaz eşyanızın arızasına müdahale edilmektedir.

Ümraniye Bosch servisi olan firmamızı arayarak, garantisi bitmiş olan beyaz eşyalarınızdaki arızaları tecrübeli ekibimizin becerikli ellerine bırakabilirsiniz. Verdiğimiz hizmetten ve sunduğumuz çözümlerden kesinlikle memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz.

YORUM EKLE

banner325