Alexa

Digitürk’ün HD Yayın Ağı

Digitürk’ün HD yayın ağına ulaşabilmek için tercih edeceğiniz bu paketler sayesinde normal bir yayın kalitesine oranla 4 kat daha fazla çözünürlükle kanalları izleyebilmeniz mümkün olacak.

Digitürk’ün HD Yayın Ağı

Digitürk ile keyifli bir dünyanın kapılarını aralamak çok kolay. Birbirinden özel ve güzel yanlarıyla eşsiz bir deneyimi sizlere sunan Digitürk, sahip olduğu teknoloji ile yüksek çözünürlüklü yayınları evlerinize getiriyor. Tematik kanalların yer aldığı platformda  Digitürk platformunda muhteşem bir dünya sizi bekliyor. 400’e yakın kanalın yer aldığı bu paket, eşsiz bir deneyimi ayaklarına getirecek. Birbirinden özel yayınlar sayesinde harika bir fırsat size sunularak keyifli bir yayın ağına ulaşabilmeniz hedeflenecek. Digitürk’ün muhteşem fırsat ve kampanyalı fiyatlarıyla size özel bir yayın deneyimini sunacak, eşsiz bir keyfin tam ortasında mükemmel zaman geçirmenizi sağlayacaktır.

Digitürk’ün birden fazla paketi sayesinde keyifli bir zaman geçirebileceksiniz. 4 büyükler paketi, 5 büyükler paketi, aile paketi, avantaj paketi, belgesel paketi, giriş paketi, dizi paketi, ek paketler, engelli paketi, Eutelsat paketi, Fenerbahçe paketi, film paketi, full paket, Galatasaray paketi, HD paketleri, HD ve Plus keyfi, internet paketi, keyif paketleri, Lig Tv paketleri, Digitürk maç paketleri, Mega Süper Paket, Platik paketler, Play taraftar paketi, Şampiyonlar paketi, Servisler, Sinema Paketi, Spor Paketi, Sporsever paketi, Süper paket, Tek Maç paketi gibi eşsiz fırsatlar ayağınıza gelecek. Digitürk HD paketleri bunların en dikkat çekicileri arasında bulunuyor. Digitürk’ün HD yayın ağına ulaşabilmek için tercih edeceğiniz bu paketler sayesinde normal bir yayın kalitesine oranla 4 kat daha fazla çözünürlükle kanalları izleyebilmeniz mümkün olacak. Film, dizi, belgesel, spor, eğlence, çocuk kanallarının keyfini sürebilirsiniz. En sevdiğiniz haber kanallarından ulusal kanallara kadar çok sayıda alternatife ulaşabileceğiniz Digitürk platformunda, tüm yayınlara HD kalitesinde ulaşabilecek ve keyfini sürebileceksiniz.

HD, 3D ve 4K görüntü teknolojisini kullanıcılarının hizmetine sunarak, ekranlara yeni bir boyut kazandıran Digitürk ile sevdiğiniz tüm programları takip edebilme şansını elde edebileceksiniz. En heyecanlı filmlerden, en popüler futbol müsabakalarına kadar çok fazla alternatifin bulunduğu Digitürk sayesinde yayın keyfiniz daha da artacak. Spor Toto Süper Lig’de oynanan müsabakalar HD görüntü kalitesiyle artık daha net ve heyecanlı. En kritik pozisyonları HD görüntü teknolojisiyle yakından takip edebilir, bütün tartışmalı pozisyonları bütün ayrıntılarıyla izleyebilirsiniz. Futbolun yanı sıra belgesel ve diğer yayınlarıyla da dikkat çeken Digitürk, muhteşem bir deneyimi ayaklarınıza getiriyor. Yeni nesil bir televizyon deneyimini sizlere sunan Digitürk sayesinde zaman ve mekan kavramını aradan kaldıracak bir çok farklılığı yakalayabileceksiniz. Sizde Digitürk’le birlikte gelişerek daha güzel yayınlara sahip olmak istiyorsanız Digitürk Bayilerine uğrayın size özel uygulamalardan yararlanın. Binlerce film, dizi, belgesel, çizgi film, eğlence ve yarışma programlarıyla gününüzü gün edin.

Muhteşem fırsat ve kampanyalar ile harika bir zaman diliminde güzel saatler geçirmek istiyorsanız Digitürk abonesi olarak fırsatları değerlendirebilirsiniz. Harika deneyimleri yaşayabileceğiniz Digitürk platformunda mükemmel fırsatları yakalamak son derece kolay. 
 

Güncelleme Tarihi: 17 Aralık 2017, 10:50
YORUM EKLE