Evcil Hayvanı Olanlara Büyük Yenilik: Akıllı Mama Kabı

Teknoloji 16.11.2022, 17:13
Evcil Hayvanı Olanlara Büyük Yenilik: Akıllı Mama Kabı

Ev elektroniği konusunda tasarlayıp ürettiği akıllı ürünleriyle öne çıkan Wero Tech, yeni çözümleriyle birlikte artık gündelik yaşamı daha kolay hâle getirmeyi amaçlıyor. Bu kapsamda yakın zamanda üretilen ve tüketicilerinden tam not alan otomatik mama kabı ve akıllı robot süpürge gibi ürünler teknolojiye uzak kalanları bile kendisine çekmeyi başarıyor.

Hız kesmeden yeniliklerin devam ettiği teknoloji dünyası, gündelik hayatı kolaylaştıran çözümleriyle birlikte artık her kesime hitap ediyor. Özellikle çalışanlar ve evde çok az vakit geçirenler için zaman neredeyse altın değerinde. Teknoloji dünyasında genellikle bu yönde yatırımlarını artırırken firmalar da bu kapsamda yeni ürünler tasarlamaya devam ediyor. Bu yeniliklerden biri de Wero Tech güvencesiyle satışa sunulan akıllı robot süpürge olarak karşımıza çıkıyor.

Tamamen yeni teknolojik imkânlarla geliştirilen bu ürünün faydaları ve sunduğu olanaklar saymakla bitmiyor. C/TSE standartları kapsamında üretilen bu ürün, artık temizlik işlemlerini tek bir tuşa indirgiyor. Böylelikle günlük koşturmacalardan sonra eve gelip temizlik yapma derdi ortadan kalkmış oluyor. Üstelik programlanabilir hafızasıyla birlikte komut gerekmeksizin otomatik olarak çalışabilme özelliğine sahip olan ürün, evleri köşe bucak temizleyerek pırıl pırıl yapıyor.

Yüksek Emiş Gücüyle Akıllı Robot Süpürge

Yuvarlak bir tasarıma sahip olan Wero M8 Max akıllı robot süpürge, toplam 2700 pa değerinde bir emiş gücüne sahip. Böylelikle en zorlu tozları ve kirleri derinlemesine süpürüp kendi haznesinde biriktiren ürün, haznenin boşaltım işlemini de kendi kendine yapıyor. 5200 mah değerindeki bataryasıyla uzun bir şarj ömrü sunan süpürge, şarjın azalmasıyla birlikte istasyonuna dönerek kendini şarj ediyor. Adeta evlerin bir yardımcısı gibi çalışan robot süpürge, tozların en büyük düşmanı konumunda.

Geniş hacme sahip toz toplama haznesiyle beraber günübirlik olarak temizlenme ihtiyacı hissetmeyen ürün, aynı zamanda uzaktan kontrol edilebilme özelliğiyle dikkat çekiyor. Bu sayede uzaktan kolaylıkla komut verilebilen ürün, aynı zamanda hazne üzerindeki butona basarak da geri çağrılabiliyor. Wero APP sayesinde Türkçe komut girerek de yönlendirebileceğiniz robot süpürgenin yenilikleri bunlarla da bitmiyor.

Akıllı Haritalandırma Özelliği

Wero M8 Max Robot Süpürge, üzerindeki sensörleriyle birlikte ortamın haritasını çıkararak bir temizlik planı oluşturuyor. Böylece eşyalara zarar vermeden zemindeki tüm kir ve tozları yok eden ürün, 32 bit 4 çekirdek işlemcisiyle bütün işleri aynı anda yapıyor. LDS haritalama yaparak evleri 4 kata kadar tarayabilen robot süpürge, taradığı bölgeleri hafızasında tutuyor. Böylece salondan odaya götürüldüğünde buraya uygun olan navigasyonu belirleyerek işlemlere hemen başlıyor. Ayrıca siz nasıl isterseniz ona uygun olarak hareket eden ürün, önce paspas sonra süpürme gibi komutlara harfiyen uyuyor. Evin temizliğine salondan başlayarak sonra odalara geçmesini istediğinizde akıllı robot süpürgenize sadece komut vermeniz yeterli. Gerisini kendi kendine hallediyor.

Evcil Hayvanı Olanlara Büyük Yenilik: Akıllı Mama Kabı

Evinde kedi veya köpek besleyenlerin en çok yakındığı konulardan biri, uzaktayken evcil hayvanlarına mama takviyesi yapmak. Ancak artık bu tarihe karışıyor. Wero Tech imzalı otomatik mama kabı ile birlikte seyahate çıkınca veya işteyken evcil hayvanlarınız için kaygılanmanıza gerek yok. Tamamen akıllı olarak tasarlanmış olan ürün, gün içerisinde sizin isteğinize bağlı olarak öğünleri ayarlayabiliyor. Cep telefonu ile uzaktan kontrol edilebilme özelliğine sahip olan mama kabı, 6 litrelik haznesiyle birlikte günlerce kullanılabiliyor.

Üzerinde bulunan 10 derecelik açıya sahip olan 2.0 megapikselli 1080p HD kamerasıyla nerede olursanız olun en sıkı dostunuzu, yavrunuzu görebilme imkanına kavuşabilirsiniz. Kamerasında yer alan IR-LED özelliği ile gece görüşüne sahip olan otomatik mama kabı, günün her saatinde kolaylıkla evi görebilmenizi sağlıyor. Olası elektrik kesintilerinde, bünyesindeki pil haznesiyle çalışmaya devam eden ürün, önceden programlanan ayarda yavrularınızı beslemeyi sürdürüyor. Wero APP ya da Tuya APP uygulamaları üzerinden kontrol edilen mama kabı, manuel besleme, kamera kontrolü veya programlama gibi özellikleri bünyesinde bulunduruyor. Aynı zamanda ses kayıt özelliği de bulunan üründe, evcil hayvanlarınızı sanki yanınızdaymış gibi duyabilir onlarla hasret giderebilirsiniz. Yemek saatleri geldiğinde kendi seslerinizle çağırabileceğiniz dostunuzu yemek yerken kamera açarak da izleyebilirsiniz.

Ergonomik Tasarımıyla Otomatik Mama Kabı

Tamamen gıda ile temasa uygun plastik malzemeden üretilen otomatik mama kabı, tersine çevirebilme özelliğine sahiptir. Böylelikle içerisindeki kuru mamaların hazneye sıkışmasını önleyerek, akışı bozmadan çalışmaya devam eder. 4 yıl Wero Tech tarafından garantili şekilde satışa sunulan ürün, aynı zamanda 60 gün içerisinde iade imkânı ile evinize kadar gönderiliyor. 81 ilde garanti imkânı sağlayan firma, onarım, yedek parça ve değişim işlemlerini ücretsiz olarak hallediyor. Evcil hayvanlarınız için kaygılanmaya artık son verebilecek kapasiteye sahip olan otomatik mama kabı, ergonomik görünümüyle de evinize tamamen uyum sağlıyor. Artık siz iş yerinde çalışırken veya seyahatteyken kedi veya köpeğiniz mamanın tadını çıkarmaya devam edecek. Böylece aklınız hiçbir şekilde evcil hayvanınızda kalmayacak.

Yorumlar (0)