FujiPlus Klimaları Keşfedin!

FujiPlus ürünler kendi kendini temizleme özelliği ile oldukça dikkat çekmektedir.

Teknoloji 20.07.2022, 17:59
FujiPlus Klimaları Keşfedin!

FujıPlus klima ürünleri çevre ve kullanıcı dostu olmayı hedefler. Üretilen ürünler ortamın havasını düşük miktar enerji harcayarak anında değiştirir. FujiPlus ürünlerini mutfak, oda, salon ve işyerlerine uygun olacak şekilde tasarlar. Tasarlanan FujiPlus ürünler üstün teknoloji ile üretilir. FujiPlus ürünler kendi kendini temizleme özelliği ile de oldukça dikkat çeker. Bunun yanı sıra model içinde yer alan su ısıtma ve soğutma sistemi düşük karbondioksit salınımı ile çevre dostudur. FujiPlus ürünler üzerinde hareket sensörü bulunur. Bu sensörler boşa giden enerji tüketiminin önüne geçer. Ortam havasını yaz aylarında soğutan kış aylarında ısıtan FujiPlus ürünleri ortamın nemini de alarak havayı temizler. Gerekli bakımları düzenli olarak yapılan FujiPlus ürünler, uzun süre ev ve iş yerlerinize eşlik edebilir. 

FujiPlus Klima Çeşitleri Nelerdir?

FujiPlus ürünler kullanıldıkları alana göre farklı teknolojilerde üretilir. Çeşitli büyüklüklere sahip ürünler, duvar tipi, kaset tipi, tavan kliması ve zemin tipi modelleri ile ortamlardaki yerini alır. FujiPlus duvar tipi modeller, Sakura, Kyoto Serisi, Air Series, New Sakura, Shina Serisi, İro Serisi ve Black Nebula Serisi konseptleri ile kullanıcıya sunulur. Duvar tipi modeller genellikle ev ve ofislerde tercih edilir. Duvar kliması evinizin havasını yüksek emiş gücüyle kısa sürede değiştirir. Turbo modu ve kademeli çalışma özellikleri zaman kaybını önler. Estetik tasarıma sahip modeller evinize veya ofisinize modern bir hava katar. Sessiz çalışma özelliği ise rahatsız etmeden havanızı değiştirir. Üründe pervane ve kompresörün yer aldığı dış motor ufak yapıdadır. Bu sayede istenilen yere kolaylıkla yerleştirilir. Kaset tipi klima ve zemin tipi ayaklı klima geniş alanlarda sıkça tercih edilir. Yüksek hava emiş gücü ile geniş alanlar artık daha ferah hale gelir. Esnek kurulum seçenekleri sunan zemin tipi ve kaset klimalar kolay kurulum özelliği ile de dikkat çeker. Ayrıca mağazalarda, iş yerlerinde ve geniş ofislerde tercih edilen bu ürünler akıllı cihazlar ile de kontrol edilir. Çoklu ayar ekranı sayesinde gün içerisinde zaman kaybetmeniz önlenir. Yapılandırılan ayarlar otomatik olarak devreye girer. Tavan tipi model ise dar alanlarda tavanlara kolayca monte edilerek kullanılır. Tavan tipi model bulunduğu alandaki tozları üstün hava emiş gücü ile toplar ve yok eder. Elektrik kesintisi sonrası otomatik olarak tekrar devreye girer. Ayrıca hava perdesi sistemine sahip model ise kapı üstüne monte edilerek iç ortamdaki ısı kaybını engeller.

FujiPlus Klima Özellikleri Nelerdir?

FujiPlus Klima

FujiPlus ürünler kullanıcı rahatlığını ve konforunu artıracak şekilde üretilir. Çevre dostu teknolojik modeller, yüksek enerji verimliliği sağlar. Düşük enerji tüketimi ile bütçenizi sarsmamayı hedefler. İçindeki filtreler ile bakteri, mikrop ve mantarları yok eder. Kullanıcı sağlığını ön planda tutan FujiPlus kendi kendini temizleyen ürünleri ile oldukça dikkat çekiyor. FujiPlus modellerinin genel özellikleri ise şu şekildedir:

  • Ortamın havasını temizleyerek kötü kokuları yok eder.
  • Düşük enerji tüketimi ile çevre dostudur.
  • Ergonomik tasarıma sahip modeller kullanıldığı alana uyum sağlar.
  • Modeller, içindeki filtreler ile kendi kendini temizleme özelliğine sahiptir.
  • Sessiz çalışma özelliği ile ortamdakileri rahatsız etmez.
  • Hızlı soğutma ve hızlı ısıtma modu ile ortam havasını kısa sürede değiştirir.
  • Ürünlerde ozon tabakasına zarar vermeyen R410 tipi gaz kullanılır.
  • Çalıştıkları ortamdaki nemi hızlıca düşürür.

Cep Dostu FujiPlus Klima Fiyatları

FujiPlus klima fiyatları model özelliklerine göre değişir. Duvar tipi klima en uygun fiyatlarla satışa sunulan üründür. Zemin tipi, duvar tipi ve tavan tipi model fiyatları biraz daha yüksektir. Bulunduğu ortamın iklimini değiştiren FujiPlus ürünlerde bazı dönemler indirim kampanyaları yapılır. Bu kampanyalar kullanıcılara kolay alım fırsatları sunar. Ayrıca ortama en uygun modeli belirlemeniz için FujiPlus çözüm hattından da yardım alabilirsiniz. Farklı modellerde sunulan FujiPlus klima ürünlerini ayrıntılı bir şekilde inceleyin, ortamın havasını hızlıca değiştirin.

Yorumlar (0)