Instagram Hesap Silme

Instagram dünyanın en popüler uygulaması olma yönünde hızlı bir şekilde yol almaya devam ediyor.

Teknoloji 23.07.2019, 20:15 02.02.2021, 02:00
Instagram Hesap Silme

Instagram dünyanın en popüler uygulaması olma yönünde hızlı bir şekilde yol almaya devam ediyor. Fotoğraf ve video paylaşım sitesinin yanı sıra, görüntülü arama, direkt mesaj vb. gibi seçenekleri ile de son dönemlerin en popüler uygulaması olarak hayatımıza girmiş bulunuyor. Bizler de bu dünyaya katılmak için hesaplar ve bazen sayısız hesaplar açabiliyoruz. Hesap açarken açmak ne kadar kolay ise Instagram hesap silme bir o kadar zor olmaktadır.

Bu zorluğu atlatmanız için kısaca instagram kaydol ve hesap açtıktan sonra, bu kayıt olduğunuz hesabı nasıl sileceğinizi anlatacağız. Adımları takip ettikten sonra sizlerde kolayca instagram’dan hesabınızı silebileceksiniz.

Instagram’da hesap nasıl silinir?

  1. Instagram.com üzerinden instagram hesabınıza giriniz.
  2. "https://www.instagram.com/accounts/login/?next=/accounts/remove/request/temporary/" linkine tıklayarak, hesabını geçici olarak kapat kısmına basınız.
  3. Hesabını nede kapatıyorsun sorusuna ilgili cevabı vererek şifrenizi giriniz.
  4. Hesabı geçici olarak kapat kısmına basıp, uyarı ekranında Evet butonuna basınız.
  5. Bu işlemi yaptıktan sonra hesaptan otomatik çıkış yapılacaktır.

  Yukarıdaki adımları uyguladıktan sonra, hesabınız 1 hafta içerisinde kapatılacaktır. Hesabınıza 1 hafta süre ile girmediğiniz sürece hesabınız silinecek ve bir daha hesabınıza ulaşamayacaksınız.

Yorumlar (0)