Alexa


İş Yeri İçerisinde Verimliliği Araç Takibi İle Arttırın

Yüzlerce aracın bulunduğu bir iş yeri içerisinde her bir aracın kontrolünü ya da takibin üstlenmek, çok zor bir görev olacaktır.

Teknoloji 23.03.2015, 13:19 24.07.2016, 18:33
İş Yeri İçerisinde Verimliliği Araç Takibi İle Arttırın

Yüzlerce aracın bulunduğu bir iş yeri içerisinde her bir aracın kontrolünü ya da takibin üstlenmek, çok zor bir görev olacaktır. Tek başlı bir iş olmayacağı gibi birkaç kişinin de bu alan içerisinde yapabileceği çalışma, doğru olmayacaktır. Buna göre de, araçların genel olarak takibinin yapılabileceği sistemlerin üretilmesiyle beraber, son yıllarda teknolojinin de bu alanda başarı gösterdiği söylenebilir.

Kaliteli araç takip sistemleri ile beraber, siz de istediğiniz araçların takibini sağlayabilirsiniz. Bu sayede birbirinden farklı seçeneklerde tasarruf edebileceğiniz kadar, en iyi şekilde de verimliliği bu şekilde arttırabilirsiniz.

Öncelikle iş yerinizde çalışanların tamamen işe odaklanabileceği, mesai saatleri içerisinde çalıştıkları alan dışına çıkmadan direkt işlerine yoğunlaşabileceği bir iş ortamını yaratabilirsiniz. Bunun yanı sıra, mesai dışı saatlerde araçların, araç kullananlarda kalmasıyla yakıt tasarrufunu sağlayabilmek adına yine kontrolü gerçekleştirmek mümkündür.

Araçların Kontrolü Tek Bir Panelde Olacak

Siz de araç takip sistemleri ile yüzlerce aracın kontrolünü tek bir panel üzerinden işleyebilirsiniz. Bu sayede hem araçların bulunması gereken bölgelerin dışına çıktığında alabileceğiniz tek bir uyarı sistemiyle hangi aracın nerede olduğunu öğrenebilir hem de istediğiniz aracın sadece kendi rotası içerisinde olması gerektiğini de sisteme yükleyebilirsiniz.

Birbirinden farklı modeller, her yerde olduğu kadar araç takip sistemleri denilen sistemler içerisinde de bulunuyor.

Yorumlar (0)
17°
parçalı bulutlu
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P