Alexa

Kampa Petek Temizleme Makinası

Kampa tarafından geliştirilen petek temizleme makinaları sayesinde petek temizleme işlemini en performanslı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Kampa Petek Temizleme Makinası

Doğalgaz kullanılan evlerde vazgeçilmez ısınma ürünü olan petekler, zaman içinde kir, tortu ve kireç birikerek ısınması zorlaşmaktadır. Uzun yıllardır kullanılan peteklerde mutlaka temizliğe gerek vardır. Yıllardır bu işin içinde olan ve müşterilerine kaliteli ve farklı fiyatlarda ürünler sunan Kampa.com.tr sitesi sayesinde peteklerinizi kendiniz temizleyebilirsiniz. Evlerdeki peteklerin temizlenmesi hem doğalgaz faturasının düşüşüne yardımcı olacak hem de kaliteli ısınma sağlayacaktır. Tesisatın da temizliğini sağlayan bu ürünler sayesinde kış ortasında üşümekten kurtulabilirsiniz.

Kimyasal Kullanımı

Kampa tarafından üretilen petek temizleme makinası ürünleri, Kampa’nın kendi web sitesi üzerinden de satılmaktadır. Ülkenin neresinde olursanız olun hızlı kargo ile gönderim yapan Kampa, müşteri memnuniyeti ilkesiyle petek temizleme makinası modelleri ve kimyasalları satışında Türkiye’nin en iyileri arasında yer almaktadır. Sipariş vermek ve yetkililerle görüşmek isterseniz internet sitesindeki iletişim bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Tesisat borularında biriken kireç ve sudaki tortular zaman içinde suyun akışını bile engelleyebilmektedir. Kampa tarafından geliştirilen petek temizleme makinaları sayesinde petek temizleme işlemini en performanslı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Yüksek kalite, uygun fiyat ve esnek ödeme seçenekleriyle siz de petek temizleme makinası ihtiyaçlarınız için Kampa’yı ziyaret edin!

Petek Temizleme Makinası

Gerekli Olan Basınç Miktarı

Bir peteğin temizlenebilmesi için gerekli olan basınç aralığı 3 ile 4 bar arasındadır. Gerekli olan basıncın bu olmasının sebebiyse kimyasalların içini tam olarak temizlemeden dışarı çıkmamasını sağlamaktır. Saatte 40 litre su akışı olan tesisatlarda kolaylıkla uygulama yapılabilir. Çift pompalı olan ürünlerden oluşan petek temizleme makinaları, içinde oluşabilecek herhangi bir hava basıncını önlemeye ve düzenlemeye yönelik geliştirilmiştir. Taşıması kolay olan bu ürünler oldukça ergonomik ve müşteri odaklıdır.

Kirlerin Temizlenmesi

Peteklerin içinde oluşabilecek olan kirlerin yapısına uygun olarak üretilen kimyasallar, bu pompalar aracılığıyla tesisatın içine aktarılır. Kireçli su hem kombiye hem de tesisata büyük zararlar verebilir. Ürünü tesisat alanında çalışan herkes alarak, müşterilerine rahat ve konforlu bir hizmet sunabilmektedir. Kampa tarafından üretilen ve satışı yapılan Kampa Petek temizleme makinası Tekerlekli yapısı sayesinde her yere taşınması oldukça kolaydır. Temiz ve düzenli çalışan bu teknolojik aletleri internet sitesinden satın alarak, tesisat temizliği isteyen müşterilerinize bir hizmet olarak da sunabilirsiniz. Yüksek oranda hızlı suyla temizlenme yerine kaliteli miktarda ve düzenli oranla suyla temizleme çok daha faydalı sonuçlar çıkartmaktadır.

Daha detaylı bilgi için: kampa.com.tr web adresini ziyaret edebilirsiniz.

YORUM EKLE