Alexa

Kapsam Haber ve Teknodiji Birleşiyor

Kapsam Haber ve Teknodiji Dijital Pazarlama Ajansı sektördeki etkilerini arttırmak adına güçlerini birleştirdi.

Kapsam Haber ve Teknodiji Birleşiyor

Teknodiji Dijital Pazarlama Ajansı Kapsam Haber ile aynı çatı altında birleşiyor.

Kapsam Haber ve Teknodiji Dijital Pazarlama Ajansı sektördeki etkilerini arttırmak adına güçlerini birleştirdi. Gelişen ve değişen teknolojiye ayak uydurmak ve var olan potansiyeli geliştirmek adına bu ortaklığın ses getireceği ve başarılı işlerin ortaya çıkacağı her iki kuruluşun ortak fikri olarak değerlendiriliyor.

Türkiye'nin kendine has uslubü ve tarafsızlık ilkesi ile hareket eden etkili haber sitesi olan Kapsam Haber, sektörde ilk olacak hamlelerine devam ediyor. Dijital Pazarlama alanında yıllarca başarılı işlere imza atarak dikkatleri üzerine çeken Teknodiji ile aynı çatı altında birleşen Kapsam Haber siyasi arenada partilere ve adaylarına dijital pazarlama alanında daha kapsamlı hizmetler verecek.

Siyasi kurum ve adaylarının dijital dönüşüm sürecini de üstlenecek olan Kapsam Haber ve Teknodiji işbirliği siyasetin dijitalleşmesi sürecinde aktif rol alacak.

Teknodiji.com, dijital pazarlama alanında deneyimli bir kadro ile her segmentten firmaya, web sitelerine hizmet vermektedir. Günümüzde müşteriye, ziyaretçiye ulaşmanın en makul yolu olan, küçük işletmelerin dahi global pazara açılmasını sağlayan, dijital platformları esas alan pazarlama çalışmalarında Teknodiji, Seo (Arama Motoru Optimizasyonu), Google Adwords, Sosyal Medya Reklamcılığı, ASO (App Store Optimizasyonu), Grafik Tasarım, Web sitesi gibi alanlarda hizmet sunuyor.

 

Kapsam haber kurucusu Ramazan Çağlar ile Teknodiji Dijital Pazarlama Ajansı'nın kurucu ortakları Erdi Çatan ve Volkan Yiğit, bu güç birliği ile ilgili yaptıkları açıklamada dijital dünyanın tartışmasız yükselişinin altını çizerek, "Online mecra daha ölçülebilir ve interaktif kabul edilir. Ticari ya da siyasi karakterlerin, hedef kitleleriyle daha kısa sürede daha yakından ilişki ve etkileşim kurulabilmesi, daha çabuk geri bildirimler alabilmesi adına büyük kolaylık sağlamaktadır. Dijital pazarlama uzmanları çeşitli stratejilerle dijital ortamda reklam kampanyaları oluşturur, müşteri ilişki yönetimini kontrol eder, kurumsal markalaşma sürecini yönetir, dijital itibarı oluşturur ve daha fazla kitlelere ulaşımı sağlar. Bu amaçla birçok strateji ve plan geliştirerek gerekli hamleleri yapar. Sektörümüzün en büyük eksikliği işe duygularını ruhunu ve empati yeteneğini katmamaktır. Bu eksikliği gidereceğimize inanıyoruz" dediler.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2019, 22:39
YORUM EKLE