Lastikçilik sektöründe lider kuruluş

Sürücü hataları, araçların bakımsız olması, lastiklerle ilgili problemler en fazla karşılaşılan kaza sebepleridir. İyi lastiğin fren mesafesi kısa, karda buzda sıcak havada yol tutuşu iyidir.

Teknoloji 31.07.2019, 20:12 02.02.2021, 01:59
Lastikçilik sektöründe lider kuruluş

Her gün haberlerde çok sayıda trafik kazası okumaktayız. Bazıları sadece maddi hasar ile atlatılırken bazıları maalesef ki ölümle neticelenmektedir. Kazaların oluşmasında çok farklı nedenler vardır. Sürücü hataları, araçların bakımsız olması, lastiklerle ilgili problemler en fazla karşılaşılan kaza sebepleridir. Araçlarda bulunan lastikler arabanın yere temas eden tek unsurudur. Bundan dolayı lastikler emniyet açısından ayrıca bir öneme sahiptir. İyi lastiğin fren mesafesi kısa, karda buzda sıcak havada yol tutuşu iyidir. Virajları savrulmadan alan lastikler için Güler Oto lastik firmasından yardım alınabilir. Firmada Lassa, Bridgestone ve Dayton lastik markalarını çeşitli modelleri bulunmaktadır.

Yüksek kaliteli hizmet sağlayan firmanın hedefi %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır. İleri ekipmanlar kullanan Güler oto lastik geniş stok hacmine sahiptir. Ülkemizin her yerinde bulunan müşterilerinin ihtiyaçlarını sahip olduğu geniş stoklardan karşılamaktadır.

Güler Oto Lastik Kimdir Tarihçesi?

Teknoloji dünyası sürekli değişmektedir. Birkaç yıl öncesinde en iyi olan lastiklerin üzerine eklenen yeni özellikler vardır. Güler Oto Lastik, teknolojideki gelişmeleri yakından takip eden bir firmadır. Firma 1966 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Zamanının en teknolojik ekipmanları ve saygılı, tecrübeli, güler yüzlü personel alt yapısı ile müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır. Kısa sürede geniş müşteri portföyüne ulaşmıştır. Sabancı Şirketler Grubu bünyesinde kaliteli hizmet sunan firma 2003 yılında ürünleri arasına yenilerini katmıştır. Ürün yelpazesini genişleterek Bridgestone Bayisi olmuştur.

Bridgestone Bayisi olması ile birlikte kendini toptan satış alanında da geliştirmeye başlamıştır. Geniş stok hacminin bulunması diğer lastik satışı yapan firmalarının kısa sürede dikkatini çekmesine neden olmuştur. Bridgestone Bayisi olması firmanın müşteri ağını genişletmesine ve ürün stoğunu artırmasını sağlamıştır. Güler Oto Lastik, perakende satış sektöründe gözde olduğu kadar toptan satış pazarında da önemli bir yere sahiptir. Firmadaki bütün ekipmanlar son teknolojik ürünler takip edilerek sürekli değiştirilmektedir.

Güler Oto Lastik Hizmetleri Nelerdir?

Yol Yardım Aracı bulunan firma müşteri memnuniyetini maksimum seviyelere yükseltmiştir. Yol Yardım Aracı içerisinde lastik değişimi için gerekli olan bütün ekipmanlar bulunmaktadır. Yolda kalan müşterilerin lastikleri bulundukları yerde değiştirilir. Zaman kaybı olmayan yolcular yollarına böylece devam edebilmektedir. Lassa, Bridgestone veya Dayton lastiklerden alınan toptan ürünler firmanın kendi araçları tarafından müşteriye ulaştırılır. Güler Oto Lastik hizmetleri arasında;

  • Binek, hafif ticari, performans, 4*4, ağır vasıtaların Jant lastik sökme ve takma işlemleri son teknoloji ekipmanlar kullanılarak kusursuz bir şekilde yapılır.
  • Araçlar için son önemli olan Rot ayarı yapılır. Rot ayarı sayesinde lastikler dengeli çalışır, direksiyon hakimiyeti daha iyi olur ve ön takım elemanlarının ömrü uzar.
  • Balans ayarı yapılarak lastiklerde oluşabilecek titreşimler engellenir. Firmanın profesyonelce yaptığı balans ayarı, lastiklerin ömrünü uzatır, mekanik aksamın aşınması önler ve sürüş konforu sunar.
  • Latiklere nitrojen basarak normal hava basılan lastiklere göre 3 kat daha yavaş basınç kaybetmesi sağlanır. Nitrojen, lastiğin ömrünü uzatır, sürüş emniyetini artırır.
Yorumlar (0)