Alexa

Mobilyanın fuarı CNR İMOB bugün açıldı

CNR Expo Yeşilköy'de ziyaretçi ile buluştu. CNR İMOB, CNR Holding tarafından organize edilen hosted buyer programları ile Türkiye'nin en kapsamlı alım heyetleri organizasyonuna ev sahipliği yapıyor.

Mobilyanın fuarı CNR İMOB bugün açıldı

Türk mobilya sanayinin en seçkin 1000'in üzerinde markası bugün CNR Expo Yeşilköy'de ziyaretçi ile buluştu. Toplamda 120 bin uluslararası mobilya alıcısının ziyaret etmesi beklenen fuar, CNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık tarafından 150 bin metrekare olarak hayata geçirildi.

CNR İMOB, CNR Holding tarafından organize edilen hosted buyer programları ile Türkiye'nin en kapsamlı alım heyetleri organizasyonuna ev sahipliği yapıyor. 'Alım Heyetleri B2B Eşleştirme Programı'na, yüksek alım gücüne sahip 500'den fazla yabancı firma temsilcisi katılıyor.

Fuarın diğer alım heyeti organizasyonu olan ve Ticaret Bakanlığı'nın Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesi (UR-GE) Projesi kapsamında gerçekleştirilen organizasyonda ise 150 yabancı firma temsilcisi, fuarda ikili iş görüşmeleri gerçekleştiriyor. Alım heyeti organizasyonları yarın da devam edecek.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 22 Ocak 2019, 18:06
YORUM EKLE