banner434

banner433

ON Kağıthane Projesi Ne Zaman Teslim Edilecek?

Teknoloji 19.04.2022, 14:43
ON Kağıthane Projesi Ne Zaman Teslim Edilecek?

DKY İnşaat, hazırladığı ve üzerinde çalıştığı projeleri ile çok fazla insan tarafından ilgi gören konutlar ve ofisler hazırlıyor. Bunlardan bir tanesi olan ON Kağıthane projesi de çok fazla beğenilmiştir. İnsanların proje hakkında en sık sorduğu sorulardan bir tanesi konutların ne zaman teslim edileceğidir. Firma tarafından proje ile ilgili çalışmalar titiz bir şekilde yürütülüyor ve en kısa sürede teslim edilmesi amaçlanıyor.

38 bin metrekare inşaat alanına yapılan ON Kağıthane projesi oldukça büyük bir kullanım alanına sahiptir. Aynı zamanda proje kapsamında sunulan 450 m2 ticari alan ve 4750 m2 boyutunda ofis mevcuttur. 1,5+1 ile 1,5+2 gibi daire seçenekleri ile pek çok kullanıcıya hitap eder. Hayata açık sloganı ile birlikte sunulan bu proje yaşam enerjisini yükseltmek ve sosyalleşmeyi ön planda tutmak adına hayata geçiriliyor.

On Kağıthane Projesinin Sahip Olduğu Özellikler

On Kağıthane, sektörün ileri gelen isimlerinden birisi olan DKY İnşaat tarafından yapılıyor. Özel bir yaşam konsepti ile hazırlanan proje, yeni nesin şehirler oluşturmayı amaçlar. Hayatın daha heyecanlı ve daha canlı olması için her şeyin düşünüldüğü bir projedir.

Adından da anlaşılacağı üzere Kağıthane’de yer alır ve son derece iyi bir konumdadır. Geleneksel konut anlayışı yerine mümkün olduğu kadar modern ve yenilikçi konutlar tasarlanması amaçlanır. Uzman markalar ile birlikte çalışılarak yapılan proje, modern tasarım ve görüntüsü ile ön plana çıkar. İnsanlara hem ferah hem de kaliteli bir yaşam alanı sunulur.

Yeni Konut Kültürünün Temsilcisi

ON Kağıthane, yeni konut kültürünün temsilcisi olarak öne çıkar. Türkiye’de de dünyada da birçok farklı gayrimenkul konseptinin incelenmesi sonrasında özenle hazırlanan proje kullanıcı ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılar. Teknoloji ile iç içe yeni nesil şehirler tasarlama amacı ile harekete geçen DKY İnşaat, yüksek müşteri memnuniyeti sağlamak adına her şeyin en iyi şekilde yapılmasını sağlıyor.

ON Kağıthane projesinde sosyal alanlara büyük önem verilmiştir. Paylaşımın yüksek olması adına gerekli koşullar yerine getirilmiştir. Doğa, sosyalleşme, estetik tasarım ve benzeri özelliklerin doğru oranda yer aldığı projede kalite ön planda tutulmuştur.

ON Kağıthane Projesi Nerede Yapılıyor?

DKY İnşaat’ın ilgi gören projelerinden birisi olarak öne çıkan ON Kağıthane konum açısından son derece kullanışlı ve ulaşılabilirdir. İstanbul içerisinden her yere kolay bir şekilde ulaşım sağlama imkanı sunar. Kemerburgaz Caddesi’nde yer alan proje otoyollara çok yakındır. Konutların yakının bir de metro istasyonu yer alır ve bu sayede metro ile kolayca ulaşım sağlamak mümkün olur.

Yürüyerek metroya gidilebiliyor. Konutların inşa edildiği alanın yarısından fazlası sosyal alanlara ayrılmıştır. Bu sayede de insanların vakit geçirmesi için pek çok alan sunulur. Sosyalleşmenin ön planda olacağı modern daireler sunulur.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)