banner434

banner433

PERKOTEK PARMAK İZİ

Teknoloji 22.01.2022, 11:47
PERKOTEK PARMAK İZİ

Parmak izi okuma sistemi

Türkiye’de ve Dünya’da her geçen gün yaygınlığını arttıran, büyük kuruluş ve holding gibi alanlarda da personel takibini güçlü bir yapıda izlemenize aracı olan parmak izi okuma sistemi artık Perkotek güvencesi ile bir tık kadar uzağınızda! Sizler de alanında muhteşem sonuçlar sunan ve her daim %100’e kadar kullanışlı ürünlerin sunulmasına aracı olan ürün türlerinin tamamını perkotek.com sitesi üzerinden görüntüleyebilir ve siparişlerinizi bizlere iletebilirsiniz. Alanında makul ürünler sunmayı ihmal etmeyen web sitemiz, bu kapsamda da Türkiye’de ki lider konumunu ileri evrelere sürerek çok daha kapsamlı ürünler satın almanıza aracılık etmektedir. Bu yüzden alternatif ürünlerin tamamı sunuluyor ve bir tık kadar uzağınıza taşınıyor! “her bütçeye uygun” ürünler sunma noktasında çalışan Perkotek, bu sayede pek çok ürün tipini sizlerle paylaşma ve dilediğiniz gibi de ürünler alma konusunda çalışmalar sarf etmektedir. Sizler de dilediğiniz ürün seçeneğini satın alabilmek adına bir tık kadar uzağınızda olan web sitemizi tercih edebilirsiniz. Türkiye’de bugüne kadar 60,000’in üzerinde memnun müşteri referansı edinmiş olan firmamız, parmak izi konusunda sunduğu ürünlerle beraber de personel takibini en iyi şekilde yapabileceğiniz ortamlar sunmayı ihmal etmemektedir. Sizin de amacınız her anlamda kaliteli ürünleri, en uygun fiyatlar hususunda satın almak ise en doğru yerdesiniz! Tek tıkla web sitemize girişinizi yaparak artık 5000’den fazla personeli tek bir parmak izi okuma sistemi üzerinden kontrol altında tutun ve dilediğiniz gibi yönetebilme olanaklarına erişin! Zira böylesi bir çalışma disiplini üzerinden sorunsuzca hizmetler almak ve her anlamda da kullanışlı ortam zemini hazırlamak fazlası ile kolaydır! Günümüz teknolojisinde kitlelere öncü bir tavırla hizmetler sunan Perkotek, ürünlerin tamamını da uygun fiyatlardan sunmasından dolayı güvenlik ekipmanı konusunda lider konumda yer almaktadır. Bu da teknik olarak her şartta sizlerin oldukça kapsamlı ve kullanışlı ürünlere sahip olmasına aracılık etmektedir. Günümüzde kitleler tarafından ilgi gören ürün seçeneklerini sıralayan Perkotek, ürünlerin tamamını da bir tık kadar uzağınıza taşımaktadır.

Otel kilidi bir otel odasında binlerce müşteri gelip kaldığı için güven sağlaması amaçlı her otel odasının dış kapısına takılan kilittir. Bu kilitler sayesinde o oda için sadece sizde olan anahtarların arkasındaki kart okuyucu ile okutup sonrada kapınızı açarsınız. Bu Otel kilitleri ile tüm gece gönül rahatlığı ile odanızda kalabilirsiniz.

Otel Kilidi Yararları

Otel kilidinin yararlarını saymakla bitmez. Ama ben ilk akla gelen bir iki yararını sizler ile paylaşmak istiyorum. Birincisi Bu kilitler sayesinde güvende olursunuz ve hiçbir sorun ile karşılaşmazsınız. İkincisi ise Otel kilidi adaptörü sayesinde o odaya kaç defa giriş çıkış olmuş öğrenebilirsiniz.

Üstelik bu kilitler elektrik ile değil de pil ile çalışırlar. Pili zayıfladığı anda ise pilin zayıf olduğunu bildirmek için ışıklı ya da sesli olarak uyarı verir. Böylelikle pilin zayıf olduğunu anlar ve hemen pilini değiştirebilirsiniz. Pilli olduğu için elektrikler gitse de yine de kilidiniz çalışır. Üçüncüsü otomatik kapı kilidi olan kapılar açık ya da aralı kaldığında sesli uyarı verirler. Bu sayede belki dalgınlığınıza denk geldiği için kapıyı kapatmayı unuttuğunuz anlarda bu sesli uyarılar sonucu, kapının açık kaldığını anlar ve gidip kapıyı kapatabilirsiniz. Otel kilidi artık sadece oteller için değil standart evler içinde kullanımı çok rahat ve güzeldir. O sebepten her odanın kapısına gönül rahatlığı ile birer otel kilidi taktırmanız da hiç bir sakınca yoktur.

Parmak izi okuma

Personel takibini sorunsuzca sürdürmek ve kitlelere hizmet etmek amacıyla oluşturulmuş olan Parmak izi okuma ürünleri, bu aşamada en kullanışlı ve en yaygın ürünler arasında yer almaktadır. Bu da teknik kapsamda sizlerin daha önem arz eden hizmet durumlarından faydalanmanıza yardımcı olur. Var olan sistem türlerini alternatif seçeneklerle sunan ve bu sayede de alışverişi çok daha önemli bir hale dönüştüren bu sistem ürünlerini sizlere perkotek.com sitesi altından sunmaktayız. Böylelikle artık ürünleri kontrol altında tutmak ve var olan ürünlerle alakalı fikirler almak çok daha basit bir hale dönüşmektedir.

Parmak izi sistemleri ile personelleri kontrol altında tutun!

Personellerin tamamını kontrol etme şansı veren bu ürün türü, her kapsamda öncü tavrı sebebiyle kitleler tarafından önemsenmektedir. Bu nedenden dolayı da kaliteli bir ürünü denetlemek ve Parmak izi okuma sistemi ile beraber değerlendirme yapmak adına Perkotek güvencesi ile ürün türlerini sizlerle buluşturuyoruz. Geçmişten, günümüze kadar kitleler tarafından önemli kılınmış olan ürünlerin tamamını yansıtmak adına çalıştığımız gibi, alanında da kullanışlı ürün türlerini bir tık kadar uzağınıza taşımaktayız. 5000 personelin direkt olarak parmaklarını okutarak geçiş yapma şansları verilmekte ve bu düzlem içerisinde de sorun yaşamadan sistem farklılıklarını deneme avantajları ortaya sunulmaktadır.

Alanında her daim cazip ve kullanımı bakımından önemli ürünleri paylaşan Perkotek ailesi, bugüne kadar sizlere sunduğu avantajlar ile beraber de kendisini ön sıralara taşımayı ihmal etmemiştir. Sizlerin de amacı böylesi bir ürüne sahip olmak ve var olan ürünleri bu klasmanda değerlendirmek ise hemen parmak izli kapı kilidi ürünlerini sitemiz üzerinden değerlendirebilir ve bir deneme şansına sahip olabilirsiniz. Bugüne kadar 60,000’in üzerinde güvenlik ekipmanını sahipleri ile buluşturmuş olan sitemizi denemek ve hizmet almak adına siz de tek tıkla web sitemize giriş yapmayı ihmal etmeyin. Her konuda sizlere kalıcı bir ürün niteliği sunmak ve bu aşamalar üzerinden ürünleri temin etmeniz için çalışan Perkotek ailesinden pek çok ürün türünü denetleme şansına sahip olabileceksiniz

Yorumlar (0)