banner434

Plazma Kesim Makinesi Özellikleri

Teknoloji 16.04.2022, 14:11
Plazma Kesim Makinesi Özellikleri

Plazma kesim makinesi kalın malzemelerin kesiminde kullanılan makinelerden birisidir. Teknolojik bir kesme kafası, CNC kontrol ünitesi ve güç ünitesi ile birlikte yüksek hız ve verimlilikte hassas ve kaliteli kesimler yapılmasını sağlamaktadır. Yüksek performans özelliğine sahip olan bu makinelerde aynı zamanda yüksek hassasiyet baz alınmaktadır.

Plazma kesim makinesi sahip olduğu özellikler ile kullanıldığı işletmelere önemli bir maliyet avantajı sağlamaktadır. Yüksek hız ve yüksek verimliliğe sahip olduğu için üretim kapasitesini artırmakta ve bu süreçte duyulan işçilik ihtiyacı minimum düzeyde seyretmektedir. Aynı zamanda yüksek hassasiyet ile çalıştığı için fire maliyeti en düşük seviyelerdedir. Dolayısıyla plazma kesim makinesi ile kesilen tüm parçalar için en düşük maliyet oranlarına erişilebilmektedir.  Bu da firmalar için önemli bir rekabet avantajı oluşturmaktadır.

Yüksek kalite düzeyine sahip plazma kesim makinesi modelleri için MVD Makine tarafından üretilen ürünleri inceleyebilirsiniz. Uzun yıllardır makine üretimi alanında göstermiş olduğu başarılı çalışma performansı ile ön plana çıkan MVD Makine plazma kesim makine modelleri ile de sektörün en çok tercih edilen firmalarından birisidir.

Plazma Kesim Makinesi Nerelerde Kullanılır

Plazma kesim makinesi endüstrinin farklı birçok alanında kullanılmaktadır. Bu makine aracılığıyla bakır, saç, alüminyum ve çelik gibi kalın malzemeler yüksek hassasiyet düzeyinde kesilmektedir MVD Makine bünyesinde üretilen plazma kesim makinesi aracılığı ile açılı kesim, boru kesim, çift köprü, oksijen plazma kesim ve çoklu plazma kesim seçenekleri sunulmaktadır.

Ürün Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin: https://www.mvd.com.tr/tr/urunler/plasma-oxy-cutting-iplasma

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)