PUBG Mobile Müjdesi (PUBG Mobile Nedir)

PUBG Mobile, mobil oyun tutkunlarına müjde geldi. PUBG Mobile ekipman alımı daha da kolaylaşıyor.

Teknoloji 19.06.2019, 20:25 16.12.2019, 19:55
PUBG Mobile Müjdesi (PUBG Mobile Nedir)

Son zamanların en popüler oyunu olarak bilinen PUBG Mobile, mobil oyun tutkunlarının favorileri arasında yer alıyor. 

Online oyun oynarken lag sorunu yaşıyorsanız, alternatif olarak profesyonel VPN programlarını denemeyi unutmayın. Özellikle yurtta ve engelli internet kullanan oyuncuların bu tarz programları kullanması oyun firmaları tarafından da desteklenmekte."

PUBG Mobile oyunu her ne kadar kullanıcılara ücretsiz olarak sunulsa da içeriğinde gerçek para ile satın alınan birçok öğe mevcuttu. Bu konuda ekipmanları oyun içi para birimleriyle alamadıklarından dolayı şikayet eden kullanıcılar için müjdeli haber geldi. 

Türkiye'de de  dahil olmak üzere dünya çapında çok fazla kullanıcısı olan PUBG Mobile, içeriğine birçok satın alınabilen ekipmana yer veriyor. Ve bu ekipmanlar, oyun parasıyla değil gerçek parayla satın alınabiliyor. Ama son çıkan haberlere göre artık bu durum böyle olmayacak. PUBG Mobile ekipman alımı daha da kolaylaşıyor.

Yakın zamanda oyuna gelmesi beklenen BP para birimi sayesinde ekipmanlar satın alınabilecek. 

PUBG Mobile'ın kullanıcı sayısı her geçen gün düşmektense daha da yükseliyor. Bu durum, PUBG Mobile yapımcısı Tencent'in oyunda sürekli güncelleme yapmasını neredeyse zorunlu hale getiriyor.

Önemli özelliklerinden birisi, PUBG, ülkemizde de büyük bir ilgi görüyor. Bilgisayarlarda olduğu kadar telefonlarda da büyük ses getiren PUBG, bireysel, iki kişi veya grup halinde oynanabiliyor. 

PUBG Mobile Nedir?

PlayerUnknown's Battlegrounds kısaltmasıyla PUBG, Bluehole tarafından yayımlanan ve geliştirilmekte olan çok oyunculu bir video oyunu olarak ortaya çıkarak bir anda dünyada üne kavuştu. Dünyada ve Türkiye’de yoğun bir oyuncu kitlesine sahip olan PUBG, FPS oyun kategorisi içerisinde yer alıyor. İlk çıktığı dönemde PC platformu için Steam üzerinden yayımlanan oyun, artık akıllı telefon ve tabletlerde oynanması ilgiyi daha çok artırdı.

Yorumlar (0)