Restoranınız İçin En İdeal Otomasyon Sistemi

Restoran otomasyon sistemi Simpra ile bütün pos ihtiyaçlarınızı aynı sistem üzerinden karşılayabilirsiniz.

Teknoloji 06.10.2020, 22:47
Restoranınız İçin En İdeal Otomasyon Sistemi

Restoran otomasyonu sayesinde işlerinizi düzenli ve sistemli bir hale getirmek, bunu yaparken maliyetlerinizi düşürmek, çalışanlarınızın devamlı kontrolünü sağlamak ister misiniz? O halde işletmenize bütün bu saydıklarımdan çok daha fazla avantaj ve verim kazandıracak Simpra ile tanışın! Simpra, restoran, kafe gibi çeşitli ve her büyüklükteki perakende işletmeler için şimdiye kadar ki en iyi yönetim ağı sunan bir bulut pos sistemi. Restoran POS Sistemi Simpra ile ister tek bir restoran ister bir restoran zinciri olsun kolay kurulabilen ve basit kullanım ara yüzüne sahip Simpra ile işlerinizi daha efektif bir şekilde yönetebilir, işletmenizin verimini arttırırken aynı zamanda müşteri memnuniyetinizi de arttırabilirsiniz. Simpra restoran otomasyonunu buluta taşır ve siz de işletmenizi çok daha kolay bir şekilde yönetip karlılığınızı arttırabilirsiniz.

Simpra ile Tanışın!

Simpra pratik bir ara yüze sahip. Tüm ödemeleri ayrı ayrı alabilir, müşteri ikramlarınızı POS sistemine yansıtabilir ve hatta menüde olmayan bir siparişi bile adisyona kaydedebilirsiniz. Karışıklıklara asla yer vermeyen Simpra POS ile esneklik sağlayabilirsiniz. Simpra ile verimliliğinizi kolayca arttırabilirsiniz. Müşterilerin masada kalma sürelerinden, hangi sürede ne kadar kazanç getirdiklerini öğrenebilir buna uygun düzenlemeler yapabilirsiniz. Aynı zamanda nerede olursanız olun istediğiniz zaman garsonlarınız ve çalışanlarınızı denetleyebilir, sipariş hızlarını izleyebilirsiniz. Böylelikle müşteri memnuniyetini arttırabilirsiniz.

Her İhtiyaca Yönelik Bir Simpra Var!

Restoran otomasyon sistemi Simpra ile bütün pos ihtiyaçlarınızı aynı sistem üzerinden karşılayabilirsiniz. Hem masaya servis hem de kurye satışınız mevcut ise bu iki servis tipini ve gelir kalemlerini ayrı Simpra panellerinde yönetebilirsiniz. Bu sayede karlılık oranlarınızı ölçebilirsiniz. Üstelik Simpra’nın farklı POS paketleriyle ihtiyacınıza uygun paketleri seçip farklı alanlarda ölçümlemeler yapabilirsiniz. Simpra Inventory ile verimli stok ve envanter yönetimi yapabilir, tüm POS sistemini ve tüm restoran otomasyonunu entegre edebilirsiniz. Simpra Loyalty ile sadakat yönetimi yapabilirsiniz. Simpra Connect ile birçok web sitesine entegrasyonlar yapabilir ve hem karınızı arttırıp hem de bunların yönetimini kolayca sağlayabilirsiniz. Simpra Insight ile internet erişimine sahip olan her cihazdan anlık raporlamalar alıp, yalnızca Z raporlarıyla değil anlık raporlarla restoranınız için iyileştirmeler yapabilirsiniz. Tüm bunlara ve daha fazlasına sahip olabilmek için Simpra’yı ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar (0)