Alexa

Road Blocker Sistemler Riskli Bölgelerin Güvenliğini Koruyun

Road Blocker Sistemler Riskli Bölgelerin Güvenliğini Koruyun

Yüksek çevre güvenliğinin gerekli olduğu yerlerde kullanılan road blocker sistemleri, güvenliği maksimum düzeye çıkaran güvenlik ürünlerinden biridir. Finansal kuruluşların, elçiliklerin, devlet binalarının, sağlık kuruluşlarının korunması için ideal güvenlik ürünlerinden biri olan road blocker, çalışma esnasında da verimli ve sessiz bir tasarıma sahiptir.

Güvenli giriş erişimi için en ideal çözümleri sunan road blocker ürünleri, kolay tanımlanabilmesi adına siyah ve sarı köşeli çift ayraçlarla boyanır. Farklı erişim kontrol seçeneklerine sahip olan sistemler diğer güvenlik ürünleriyle entegre edilebilir. Profesyonel mühendislerin ince hesaplamalarıyla tasarlanan road blocker sistemler, dayanıklılık anlamında da kullanıcıya güven verir. Bakım maliyetlerinin düşük olması sebebiyle de tercih edilen ürünler kullanımı kolay yapısıyla cezbeder.

Havaalanları, hükümet binaları, askeri üsler gibi yüksek risk teşkil eden alanlarda da kullanımı yaygın olan road blocker, tüm bunların yanı sıra endüstriyel alanların güvenliğini korumak için de kullanışlıdır. Üstelik araçların geçiş süresi istenen ölçüde ayarlanabilecek ve giriş çıkışlar bu sayede daha kontrollü hale gelecektir. Road blocker sistemleri Access kontrol sistemleriyle de tam uyumlu olarak çalışır.

Otellerin ve özel iş yerlerinin de giriş çıkış denetimini sağlamak, araç trafiğini daha düzenli hale getirmek ve olası saldırı riskini ortadan kaldırmak için kullanılan geçiş sistemleri araç çarpmalarına karşı dayanıklıdır. Farklı terör eylemlerine karşı geliştirildiği için de güvenle riskli bölgelerde kullanılabilecek olan road blocker sistemleri istenilen boyutlarda ve ağırlıkta tasarlanabilir.

Uzaktan kumanda yardımıyla kolaylıkla kontrol edilebilen road blocker, elektrik kesintilerinde de kullanıcıyı yarı yolda bırakmayacak ve manuel olarak kullanım imkanı sağlayacaktır. Farklı ısı seviyesindeki ortamlarda kullanılabilecek olan güvenli geçiş sistemleri darbelere karşı dayanıklı, uzun yıllar sorunsuz kullanılabilecek sistemlerdir.

Ayarlanabilir açılma ve kapanma süresine sahip olan yol engelleyici sistemler, teknolojinin hayatımıza kattığı güvenli ürünlerden biridir. Hayatı kolaylaştıran güvenlik sistemlerinden biri olan road blocker hassasiyet ayarlı gücüyle geçişlerde güvenlik sağlayacak, araç geçişlerini düzene sokacaktır. İstenmeyen araç geçişlerini engellemek için en pratik yöntemlerden biri olan road blocker farklı sektörlerin güvenlik ihtiyacını karşılayan sistemlerdir. 

Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2019, 17:41
YORUM EKLE

banner325