Rolling Roof Sistemleri

Gölgelendirme özelliğine sahip bu çatı sistemi, aynı zamanda yağmuru engellemektedir. Kafelerde ve restoranlarda, kış bahçelerinin üst kısımlarında bu sistem tercih edilmektedir.

Teknoloji 06.07.2019, 16:27 21.07.2020, 17:35
Rolling Roof Sistemleri

Açılır tavan teknolojinin yeni nesil ürün seçenekleri içerisinde yer alan rolling roof, katlanma ve toplanma fonksiyonunu pratik bir şekilde gerçekleştiriyor. Bu tasarım gün ışığından maksimum faydalanabilmek için tasarlanmıştır. Profesyonel tasarım özelliğine sahip bu ürün, pratik kullanım seçeneklerini bir araya getirmektedir. Motorlu olan bu sistem kumanda sistemi sayesinde pratik kullanım özelliğine sahiptir.

Kış Bahçeleri İçin En İyi Tercih

Gölgelendirme özelliğine sahip bu çatı sistemi, aynı zamanda yağmuru engellemektedir. Kafelerde ve restoranlarda, kış bahçelerinin üst kısımlarında bu sistem tercih edilmektedir. Güneşten faydalanmak istediğinizde rolling roof otomatik açılmaktadır. Yağmur başladığı zaman kapatma işlemi otomatik bir şekilde yapılabilmektedir.

Çatı tasarım özelliğine sahip olan bu ürün, yağmur sularını aşağı indirmektedir. İndirme işlemi oluklar sayesinde gerçekleşiyor. Conta sistemi sayesinde su sızıntısı meydana gelmiyor. Bu ürünün temizliği de çok pratik. Katlanma hareketi sayesinde içeriden temizlenebiliyor.

Çerçeve sistemi elektrostatik boya ile renklendiriliyor. Firmamız arıza durumunda servis hizmeti gerçekleştiriyor. Tamir ve bakım işlemleri konusunda da firmamızı arayabilirsiniz. Tamir ve bakımı işlemleri için gerekli olan yedek parça seçenekleri de hizmet programımızda yer alıyor.

Yorumlar (0)