Alexa

Sabaha Kadar Oynayacağınız Tır Oyunları

Bilgisayar oyunları son yıllarda insanların en fazla vakit harcadığı şeylerin başında geliyor.

Sabaha Kadar Oynayacağınız Tır Oyunları

Bilgisayar oyunları son yıllarda insanların en fazla vakit harcadığı şeylerin başında geliyor. Akla hayale gelebilecek her tür hakkında oynanabilen bilgisayar oyunları, insanların ilgisine göre farklılaşabilir. Ancak en çok oynanan ve keyif alınan türlerin başında tır oyunları geliyor. Gerçek bir tırcı gibi oynayabileceğiniz oyunlarda, gerçek tabanlı harita üzerinden nakliyat yapmanın keyfine varırken, man çekici modelleri ile birlikte Volvo ya da Daf gibi modelleri de simülasyon hallerini rahatlıkla kullanabilirsiniz.

İşte oynamaya ara veremeyeceğiniz en güzel tır oyunları;

1- 18 Wheels of Steel: Across America

Listemizin ilk sırasında sırasında 18 Wheels of Steel serisinin efsane oyunlarından Across America geliyor. Amerika Birleşik Devletlerinde şehir şehir nakliyat yaptığınız oyun, serinin üne kavuşmasını sağlayan en önemli oyun. Basit bir mantık üzerine kurulu olan oyunda farklı hava durumları gibi etmenlerde var. Bununla birlikte oyunda şirket kurup büyümenizde mümkün.

2- 18 Wheels of Steel: Haulin

Çıktığı dönemde en fazla beklenen oyunlardan bir tanesi 18 Wheels of Steel: Haulin idi. Genişletilmiş haritasına Kanada ve Meksika gibi ülkeleri ekleyen Haulin, 18 Wos serisindeki en değeri oyunlardan. Daha gerçekçi bir yapıya sahip olan oyunda, karakterimizin uyku ihtiyacı gibi temel ihtiyaçlarına da cevap vermeniz gerekiyordu.

3- Euro Truck Simulator 2

2012 Yılında piyasaya çıkan oyun, tır oyunları sevenler arasında oldukça özel bir yere sahip. İlk oyunuyla zaten oyunseverlerin takdirini toplamayı başarmış olan Euro Truck, ikinci oyunuyla beraber getirdiği 7 lisanslı tır markası (Scania, Volvo, MAN, DAF, Iveco, Renault ve Mercedes- Benz) ile de oyuncuların gönlünü çalmayı başarmıştı. Avrupa haritası üzerinde nakliyat yapabildiğiniz oyunda çevre ve iklim koşullarıda gerçek duruma uygun bir şekilde yaratıldığı için daha iyi bir oyun deneyimini kullanıcılarına sunar.

4- Hard Truck 2: King of the Road

King of the Road birazcık eski bir oyun olsa da oynanırlığı insanları içine çekmeyi başarıyor. Özellikle 2001’den sonraki dönemde oldukça popüler olan oyunun günümüzde pek müdavimi kalmasa da biraz nostalji istiyorsanız kesinlikle oynamanız gereken yapımlardan.

Tüm bu oyunları oynayıp binlerce saatini bu oyunlara harcayan kullanıcılara önerimiz vakit kaybetmeden bir çekici almaları. Hobi olarak alıp gerçek hayatta kullanacağınız için bu aşamada sıfır yerine ikinci el çekici almak kulağa daha mantıklı geliyor. İkinci el daf çekiciler başta olmak üzere birçok ikinci el çekiciyi Avrupa’nın lider araç pazarı Truck1’de bulabilirsiniz.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kenan Sert
Kenan Sert - 8 ay Önce

Canım sıkılıyordu, canımın sıkıntısını aldınız vAllahi

banner325