Alexa

Samsung Note 4 Almanın Zamanı

Samsung Note 4, donanım olarak dört çekirdekli 2.7GHz Krait 450 işlemci, Adreno 420 grafik işlemcisi, Qualcomm Snapdragon 805 çipset ve 3GB RAM kullanıyor.

Samsung Note 4 Almanın Zamanı

Samsung Note 4 almanın zamanı diyoruz zira şu anda piyasada daha gelişmiş başka herhangi bir telefon bulunmuyor, Samsung Galaxy S6 modeli buna dahil. Samsung Note 4, bu başarılı serinin dördüncü jenerasyon üyesi. Note serisinden bu güne dek kötü br cihaz çıkmadı, nitekim Note 4 de bu kuralı sürdürüyor ve hatta çıtayı çok yukarıya taşıyor. Öncelikle artık plastik kasadan tamamen kurtuluyor ve metal / alüminyum karışımı bir kasa kullanmaya başlıyor. Yani oldukça sağlam ve estetik görünüyor. Telefonun ekran büyüklüğü 5.7 inç ve panelinde de QHD + Super AMOLED teknolojisini kullanıyor. QHD, şu anda sadece Galaxy S6 üzerinde kullanılan bir teknoloji ve büyük ekran üzerinde daha da yüksek kalitede görüntüler sağlıyor.

Samsung Note 4, donanım olarak dört çekirdekli 2.7GHz Krait 450 işlemci, Adreno 420 grafik işlemcisi, Qualcomm Snapdragon 805 çipset ve 3GB RAM kullanıyor. Şu anda bundan daha iyi bir donanım kullanan bir cihaz bulmanız mümkün değil, buna Galaxy S6 dahil. Dolayısıyla hiçbir uygulama cihazı zorlayamıyor. En ufak bir performans sıkıntısı bile yaşatmıyor. Cihazın arka tarafında 16 MP, ön tarafında ise 3.7 MP kamera mevcut. Resim ve video kalitesi son derece ileri düzeyde, hatta optik imaj sabitleyici dahi kullanıyor. Yüksek kapasiteli bataryası ise, yaklaşık 2 günlük kesintisiz kullanım imkanı veriyor.

Güncelleme Tarihi: 24 Temmuz 2016, 00:42
YORUM EKLE