Alexa

Steve Jobs’un Efsane Ürünü iPhone

Hiç düşündünüz mü Steve Jobs olmasaydı yaşamımızda neler eksik olurdu? Bunu tahmin etmek çok zor değil aslında.

Steve Jobs’un Efsane Ürünü iPhone

Hiç düşündünüz mü Steve Jobs olmasaydı yaşamımızda neler eksik olurdu? Bunu tahmin etmek çok zor değil aslında. Yaşamımız kesinlikle bu kadar eğlenceli olmazdı. Teknoloji bu kadar ilerlemezdi. Steve Jobs sonuçta elektronikte çığır açmış bir insan.

Hayatımıza ilginç tasarımlı Macintosh ile girdikten sonra birçok yeniliğe imza atmış. Birçok ilk ürün var. iTunes, iPad ve tabi ki iPhone ilk söylenebilecek olanlar.

Neden İlle de iPhone Alınır ki?

Böylesine geniş vizyonu olan Jobs’un en önemli ürünü olarak kimileri telefon dünyasında çığır açan iPhone’u kabul ediyor.

Tasarımı ile içeriği ile özelikleri ile başlı başına bir dünya ve giderek, her geçen gün ilerleme kaydediyor. Yıl geçmiyor ki yeni bir modeli karşımıza çıkmasın. Bu yıl karşımızda olan modeli ise iPhone 6. Yukarıdaki belirtilen unsurlar dışında iPhone 6 fiyatı birçok bilgisayarın fiyatının çok üstünde ama özelikleri de herhangi bir bilgisayarda yapacağınızdan çok daha fazlasını yapıyor. O yüzden cep telefonu deyip geçmemek gerekiyor.

iPhone 6 Almanın Doğru Adresi

Piyasada birçok tekno markette, elektronik cihaz satan mağazada bu ürünü bulmak mümkün. Keza internet sitelerinde de. Ama elektronik satış noktası deyince akla gelen ilk yerlerden biri olan Bizde Uygun internet sitesinden rahatla alabilirsiniz. Bu sitede iPhone 6 fiyatı diğer yerlere göre çok daha uygun, dahası size farklı ödeme seçenekleri sunuyor.

Güncelleme Tarihi: 24 Temmuz 2016, 18:36
YORUM EKLE

banner325