Termodizayn Konteyner Tipi Evler (Tiny House)

Mobil evlere her geçen gün talep artıyor. Termodizayn, Konteyner çelik konstrüksiyon altyapısını kullanarak yaptığı Konteyner Tipi Evlerle (Tıny House) talebe cevap veriyor.

Teknoloji 07.09.2021, 11:52 07.09.2021, 12:28
Termodizayn Konteyner Tipi Evler (Tiny House)

Termodizayn Konteyner Tipi Evlere (Tıny House)  olan talep artıyor. Mobil evlerin bir konteynerden çok daha fazlası olduğunu belirten Termodizayn, Konteyner çelik konstrüksiyon altyapısını kullanarak konforlu, estetik, akıllı tasarlanmış mobil evlerle güvenin ve talebin her geçen gün arttığını belirtiyor.

MOBİL EVLER NEDEN TERCİH EDİLİYOR?

betonarme evlere göre daha düşük maliyetle yapılabilmeleri dolayısıyla tercih edilebildiği gibi, Kısa sürede tamamlanıp kullanılabilmeleri, imar izni gerektirmemesi, Prefabrik evlerin inşaat ve izin süreçlerinin çok kolay olması sebebiye mobil evler tercih edilmektedir.

MOBİL EVLER NEDİR?

Termodizayn konteyner çelik konstrüksiyon altyapısını kullanarak konforlu, estetik, akıllı tasarlanmış mobil evleri en akılcı Mimari çözümlerle sunuyor. Termodizayn, ev ve konut ihtiyaçları haricinde, cafe ve restoranlar, fast food satış kioskları, ofis personel binaları, showroom ve satış ofisleri, turizme dönük konaklama ünitelerini de talebe istinaden kısa zaman içerisinde çözüme kavuşturuyor.

İhtiyaç ve Beklentilerine Göre Tasarlıyor

Teknolojideki değişmeleri ve yenilikleri yakından takip ederek, pratik, dinamik kadro ve esnek üretim yapısı sayesinde kısa sürede yeni teknolojilere geçiş yapabilen Termodizayn, Ürünlerin tamamını müşterinin ihtiyaç ve beklentilerine göre tasarlıyor. Ayrıca Termodizayn, isteyen tüm opsiyonel seçeneklerini de oluşturma imkanı sağlıyor.

Avrupa güvenlik normlarına göre üretim yapan ve bunu belgelendiren TERMODİZAYN, kalite güvence çalışmalarını devam ettiriyor. Kullandığı yedek parçaların tamamı, sınıfında uluslararası kaliteye sahip olan Termodizayn, Konteyner ev, Konteyner tiny house, Konteyner mobil evler konusunda da önemli referanslara sahip bulunuyor.

Termodizayn, Mobil çözümler ile işinizi ve hayatınızı kolaylaştırmak için akıllı ve pratik tasarımlara sahiptir. Ucuz nakliye ve çalışmaya hazır halde sunulması büyük avantaj olarak gören Termodizayn, ekstra servis gerektirmeden, kolaylıkla her yere kurulabileceğini belirtiyor. Termodizayn mobil çözümlerinin tüm modellerini inceleyebilirsiniz.

TERMODİZAYN NEDİR, NE ZAMAN KURULDU?

1987 Yılında faaliyetlerine aile şirketi olarak başlayan Termodizayn, kurumsallığa ilk adımını 2000 yılında attı. Tamamen yerli sermayeli ve konusunda uzmanlarca kurulan şirket, "soğutma sistemleri imalat, montaj ve servis" faaliyetini bugüne kadar geliştirerek devam ettirmiştir.

Zaman içinde imalatlarını geliştireren, ürünlerini yurt dışına ihraç edecek konuma ulaştıran Termodizayn, kalite sertifikaları üzerinde çalışmalarını tamamlamış ve ürünlerini 2005 yılı ortasından itibaren CE etiketli olarak sunmaya devam etmiştir. Kalite ve ihracat çabaları neticesinde Termodizayn ürünlerini, Avrupa, Asya, Arap ve Afrika ülkelerinde geniş bir satış yelpazesine ulaştırmıştır. Termodizayn, 1000 m2 kapalı alanda hizmet vermektedir.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)