Tiktok İndir – Ücretsiz Tiktok APK indir

Günümüzde sosyal medya araçları yoğun bir biçimde etkinlik göstermekte ve kullanıcı yoğunluğuna bağlı olarak kapsamlarını genişletmektedir.

Teknoloji 31.10.2021, 17:51
Tiktok İndir – Ücretsiz Tiktok APK indir

Tiktok indir işlemi pek çok kişi tarafından tercih edilen bir içeriktir. Günümüzde sosyal medya araçları yoğun bir biçimde etkinlik göstermekte ve kullanıcı yoğunluğuna bağlı olarak kapsamlarını genişletmektedir.

Bunlardan birisi olarak ön plana çıkan TikTok son dönemlerde popüler hale gelmiş durumdadır. Sosyal medya mecraları arasında daha geç piyasaya sürülen uygulamalardan birlikte olmakla birlikte kullanıcıların dikkatini çeken TikTok uygulaması Asya’dan tüm dünyaya yayılmıştır.

Öncelikle Musically adıyla hizmet veren uygulama ardından küresel piyasalara daha uygun bir isim oluşturmak amacıyla TikTok olarak değiştirilmiştir. Kısa video oluşturma ve paylaşma gibi uygulamaların yanı sıra içerikleri farklı olarak canlı yayın olanağı da sunmaktadır.

Sosyal medya uygulamaları arasında dikkat çeken Tik Tok 2016 tarihinde piyasaya sürülmüştür. Asya bölgesinde kısa video alanında lider konumda olan ve diğer ülkelere yayılan uygulama; dünyaya yayılmıştır.

14 Eylül 2016 tarihinde geliştirilmesini ve ardından hem Android hem de iOS tabanlı cihazlar tarafından kolaylıkla indirilebilmektedir. Yaklaşık olarak 34 dil desteği bulunan uygulama kapsamında dünya çapında çok sayıda kullanıcı katılmaktadır.

Özellikle kullanıcılara dans, oyunculuk, dudak senkronizasyonu ve müzikal gibi çeşitli paylaşımı imkan tanımaktadır. Diğer pek çok türde de yaklaşık 15 saniyelik kısa videolar üretilmesi mümkündür. 150 kadar ülkede 1 milyar kullanıcının barajı yakın zamanda aşılmıştır.

Tiktok İndirme

TikTok indirme işlemi oldukça kolaydır. Uygulama marketler üzerinden ücretsiz bir biçimde ve kısa süre içerisinde indirilen uygulama kullanıcılara komedi, müzik ve dans başta olmak üzere pek çok alanda kısa videolar üretme imkanı sunmaktadır. Bunun yanı sıra uygulamaya yeni getirilen güncellemeler dahilinde video süreleri uzatılmıştır.

2016 tarihinde Çin’de piyasaya sürülmesinin ardından 2017 yılında Endonezya’da yayılmaya başlayan ve daha sonra TikTok ismini alan uygulama 2018 tarihinde Tayland uygulama marketinde ücretsiz bir şekilde indirilen mobil uygulamalar içerisinde bir sırada yer almıştır.

Daha sonra uygulamaya geliştirmek amacı ile Şubat 2018 tarihinde müzik yoluyla para kazanmak için bir ortaklık başlatılmıştır. TikTok uygulaması ve içeriklerini kolay bir biçimde indirerek kullanmaya başlamak için İndirgeek sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Tiktok indir

Yorumlar (0)