Alexa

Toshiba Satellite Serisi Laptoplar

Toshiba, bilgisayar sektöründe yıllardan bu yana üstün kalitede dayanıklı ürünleriyle tanınan bir firma. Az ancak oldukça öz üretim yapıyor.

Toshiba Satellite Serisi Laptoplar

Toshiba, bilgisayar sektöründe yıllardan bu yana üstün kalitede dayanıklı ürünleriyle tanınan bir firma. Az ancak oldukça öz üretim yapıyor. Az üretim yapmasına rağmen dünyanın yedinci en büyük elektronik üreticisi, zira hemen her marka için fason üretim de gerçekleştiriyor. Toshiba’nın uzmanı olduğu konulardan biri de laptoplar. Satellite adını kullandığı Toshiba laptop serisi, kalite ve dayanıklılığın sembolü olmuş durumda. Hatta sağlam laptop deyince, akla ilk önce Toshiba Satellite markası geliyor. Toshiba Satellite laptop modelleri o kadar dayanıklı ki, Amerika ordusu dahi cephede onları kullanıyor. Her model, özel toz ve kir filtreleri sayesinde suya ve neme karşı ekstra dayanıklı oluyor. 

Toshiba Satellite marka laptoplar ses kaliteleri ve üstün donanımları ile de biliniyor. Her Satellite modeli, dünya devi Bose tarafından üretilen özel bir hoparlör sistemi kullanıyor. Üst seviye modellerde Dolby Digital, THX desteği dahi bulunuyor. Ayrıca, donanım kaliteleri çok üstün oluyor. Özellikle hard disk koruması bakımından, Toshiba Satellite üzerine bir marka olmadığını söyleyebiliriz zira bu konudaki pek çok teknolojinin patenti bizzat Toshiba firmasına ait. Zaten dayanıklılık ve sağlamlıkları da buradan ileri geliyor. Diğer marka laptopları parçalayabilecek düşme ve darbelere,  Toshiba Satellite modelleri dayanabiliyor.

Güncelleme Tarihi: 24 Temmuz 2016, 18:51
YORUM EKLE