Alexa

Türk Telekom ve Çevirimvar.com İş birliği Müşterilerin Yüzünü Güldürüyor

Türk Telekom ve Çevirimvar.com İş birliği Müşterilerin Yüzünü Güldürüyor

Evde limitsiz internetten bol internetli paketlere, TV programlarından avantajlı elektronik cihazlara kadar müşterilerinin telekomünikasyon alanında ihtiyacı olan her şeyi sunan Türk Telekom, Çevirimvar.com online tercüme bürosu ile iş birliği içerisine girerek, tercüme sektöründe de müşterilerini ayrıcalıklı yapmaktadır. Öyle ki, Çevirimvar.com bünyesinde profesyonel tercüme hizmeti alırken ekstra %20 indiriminiz yalnızca Türk Telekom müşterisi olduğunuz için verilmektedir. Böylece, iki kaliteli firmanın iş birliğinden müşterinin yüzü bütçe açısından gülmektedir. Siz de akademik tercüme, teknik tercüme, medikal tercüme, tıbbi tercüme, hukuki tercüme gibi tüm alanlar için tercüme hizmetini en uygun ve avantajlı fiyatlarla temin edebilirsiniz.
Öğrencinin Yüzü Tercüme Sektöründe Gülüyor

Öğrenciler için de interneti bol ve fiyatı uygun şeklinde birçok farklı kampanya sunan Türk Telekom, müşterilerinin Çevirimvar.com tercüme bürosu iş birliği ile ekstra %20 indirim sahibi olmasına ortam hazırladı. Böylece akademik tercüme başta olmak üzere hem Türk Telekom hem de Çevirimvar.com müşterileri için çok daha avantajlı duruma geldi. Hangi alanda olursa olsun yalnızca Türk Telekom müşterisi olduğu için son fiyattan %20 indirim yapıldığı Çevirimvar.com bünyesinde, her alana özel tercüman ataması yapıldığından terminolojik açıdan siz müşterilere hatasız ve eksiksiz tercüme siparişleri teslim edilmektedir. Ayrıca hızlı tercüme hizmeti ile de herhangi bir şekilde yarı yolda kalmayacağınız garanti olduğundan, tercüme siparişinizi oluşturduğunuz an Çevirimvar.com online tercüme bürosu size bir tahmini teslimat tarihi vermektedir.
Türk Telekomlu Profesyonellerin Yüzü Gülüyor

İş dünyasında da oldukça yaygın kullanılan Türk Telekom, gerek kesintisiz internet ağı hizmeti ile gerekse uygun fiyatlı konuşma paketleri ile profesyonellerin en çok kullandığı telekomünikasyon markasıdır. Şimdi de Çevirimvar.com-Türk Telekom anlaşması ile profesyonel müşterilerine ekstra %20 indirim almalarını sağlayan Türk Telekom gün geçtikçe daha büyük bir kitleye hitap etmekte. Aynı şekilde hizmetinin kalitesi ile güvenilir ve seçkin bir tercüme bürosu olan Çevirimvar.com, Türk Telekom ile iş birliği yaparak, müşterilerinin özellikle de profesyonel müşterilerinin gönlünü çelmiş durumda. Detaylı bilgi için Türk Telekom sayfasını veya Çevirimvar.com’u ziyaret edebilirsiniz

Güncelleme Tarihi: 16 Kasım 2019, 10:59
YORUM EKLE