Yedek Parçalarda ve Araç Aksesuarlarında İndirim Var!

Aloparça, yüzlerce ürün içeren portföyünde yer alan birçok üründe büyük yaz indirimini uyguluyor.

Teknoloji 21.07.2021, 06:52
Yedek Parçalarda ve Araç Aksesuarlarında İndirim Var!

Aloparça’dan herkese müjde! Orijinal yedek parçalar, araç aksesuarları ve motor yağlarında yapılan büyük yaz indirimi ile keyifli bir alışveriş sizleri bekliyor.

Aloparça, düzenli olarak güncellenen ürün portföyü ile ziyaretçilerinin aradığı her şeyi bulmalarını sağlıyor. Ford, Renault, Peugeot, Fiat, Toyota, Hyundai, Honda, Volkswagen, Tofaş, Mondial, Volvo, Mercedes, Citroen, Skoda, Audi, Opel de dahil olmak üzere 50’den fazla otomobil markasına ait orijinal yedek parçaları, motor yağlarını ve oto aksesuarları portföyünde bulunduruyor.

Aloparça Nasıl Bir Sitedir?

Aloparca.com 2012 yılında satış mağazası ile İstanbul’da kurulmuştur. Artan talep ile birlikte daha çok müşteriye ulaşmak ve tüm Türkiye’ye hizmet verebilmek için e-ticaret sitesi olarak da faaliyet göstermeye başlamıştır. Aldığı ödüllerin yanı sıra verdiği hizmet kalitesi ile de orijinal yedek parça dünyasında öncü firma olarak yer almaya başlamıştır.

Aloparca.com, “sıradaki parça aradığı yedek parçayı bulamayanlara gelsin" sloganı ile tüm Türkiye'de araç kullanıcılarına ulaşmayı ve sağladığı profesyonel hizmet ile satış öncesi, sırası ve sonrasında müşterilerinin her ihtiyacını karşılamayı hedeflemektedir. Sipariş ve kargo takibi, kolay iade, destek, yardım, blog, pratik bakım robotu gibi hizmetleri sayesinde hem satış sırasında hem de satış sonrasında müşterilerinin ne zaman isterlerse yanında yer alır.

Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı ile yeni veya eski tüm müşterilerine kaliteli ve güvenilir hizmet sunan Aloparça, şimdi de indirimli fiyatlar ile karşımıza çıkıyor.

Büyük İndirim!

Aloparça, yüzlerce ürün içeren portföyünde yer alan birçok üründe büyük yaz indirimini uyguluyor. Birçok markanın yedek parça ürünlerini, motor yağlarını ve araba aksesuar ürünlerini indirimli fiyatlar ile ziyaretçilerine sunuyor.

İndirimden yararlanmanın tek şartı ise alo parça sitesi üzerinden online alışveriş yapmak oluyor. Yani evlerinizden hiç yorulmadan rahatça alışveriş yapmanın keyfini çıkarmak yetiyor. İndirimli motor yağ fiyatları, her türlü orijinal yedek parça ve oto aksesuarlara ulaşmak işte bu kadar kolay!

İndirimli fiyatları kaçırmadan güvenilir ve ihtiyacınız doğrultusunda en uygun olan alışverişi yapmanız için sizlere Aloparca.com sitesine bir bakmanızı öneririz. Şimdiden iyi alışverişler dileriz.

Yorumlar (0)