Afrika Örgüsü İstanbul

Afrika saç örgüsü modelleri günümüzde farklı görünmek isteyen kadınların ilk tercihleri arasında yer almaktadır.

Yaşam 04.01.2022, 11:59
Afrika Örgüsü İstanbul

Günümüzde pek çok kişinin kullandığı saç modelleri arasında yer alan Afrika örgüsü İstanbul firmamızda en güvenilir şekilde sizlere sunulmaktadır.

İşinde uzman olan profesyonel ekibimiz en son teknikler kullanarak ve birinci sınıf kalite malzemeler ile Afrika örgüsü ve sentetik saç ekleme gibi hizmetler sunmaktadır. Bütün Afrika örgüsü modelleri için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Afrika Örgüsü Hakkında Bilinmeyenler

Afrika örgüsü çok eski tarih öncesinde uygulanmaya başlanmış ve saçlarına şekil vermek isteyen Afrikalı kadınlar aralarında farklı tarzlarda örgü modelleri üretmişlerdir. Bu saç modeli zaman içinde Afrika Kıtasında kullanılarak vazgeçilmez olan bir tarz haline gelmiştir. Her zaman bakımlı olmak isteyen kadınların tercihlerinde ilk sırada yer almaktadır. Afrika örgüsü saç içlerine sentetik saçlar eklenerek örgü yapılarak örülmesi ile oluşan saç modellerine denir. Her geçen gün çok daha fazla talep görmekte olan Afrika örgüsü farklılık sevenler için pek çok alternatifler sunmaktadır.

Afrika örgüsü modelleri ile firmamız her zaman kendi tarzını yansıtmak isteyen müşterilerine en kaliteli hizmetleri güven içinde sunmaktadır. Her saç tipine özel olarak yapılan örgü modelleri için her zaman firmamızdan yardım alabilirsiniz. Ayrıca saçların içinde kullanılacak olan sentetik saçlarda geniş renk seçeneği ile çok daha fazla alternatife sahip olabilirsiniz.

Afrika Örgüsü Modelleri

Afrika saç örgüsü modelleri çok daha rahat kullanımı ile kadınların ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Pek çok Afrika örgüsü modeli bulunmakta ve en çok talep gören modeller şunlardır;

  • Box Braids modelleri; Ortalama kalınlıklarda olan örgülerin olduğu model seçeneğidir. Kafa derisine yapışık şekilde örülmeye başlanıp sonrasında aşağı kadar uzanır.
  • Micro Braids modelleri; Örülmemiş saç görünümünde olmakta ve micro örgüleri vardır. Özelliği daha küçük örgülerden meydana gelmesi ve daha çok örülmemiş saç gibi görünmesidir.
  • Havana Twist – Senegalese Twist modelleri; İki isimle anılan ve aslında burgu modeli dediğimiz seçenektir. Standart modellerden çok daha farklı olmakta ve gençlerin daha çok tercih ettiği modellerdir.

Günümüze kadar gelen saç modelleri arasında vazgeçilmez olan ve hem kullanımı hem de temizliği ve bakımı ile son derece uygun olan bu tarz örgü modelleri için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Afrika örgüsü İstanbul fiyatları modellerin çeşitlerine, saçların boyutlarına ya da uzunluklarına göre çok daha farklı olmaktadır. Ayrıca örgülerin içine eklenen sentetik saç renk seçenekleri bulunmaktadır. Böylece istenilen saç modeline sahip olmak mümkündür.

Yorumlar (0)