Alexa

Arabesk müziğin usta ismi Devran Çağlar Hayatını Kaybetti

Devran Çağlar bugün geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. Devran Çağlar'ın bugün programı olduğu ifade edildi.

Arabesk müziğin usta ismi Devran Çağlar Hayatını Kaybetti

1990'lı yılların ünlü arabeskte usta şarkıcı Devran Çağlar bugün geçirdiği kalp krizi sonucu vefat etti. İşletmenin sahibi olan Yavuz Hancı ise, 'Bugün sahnesi vardı. Kendisinden haber alamayınca evine gittik. İçeri girdiğimizde cansız bedeniyle karşılaştık' şeklinde konuştu.

Devran Çağlar, 80'li ve 90'lı yılların ünlü arabesk şarkıcısıdır. Çağlar’ın ölüm haberi magazin basınını şok etkisi yarattı. Seslendirdiği şarkılarla adından bir dönem oldukça söz ettiren Devran Çağlar, uzun süredir gözlerden uzak bir hayat sürüyordu.

Devran Çağlar Kimdir?

1963 yılında Adana'da dünyaya gelen Devran Çağlar, 90’lı yılların ünlü arabesk şarkıcıları arasındadır. Çağlar, ayrıca 3 sinema filminde de rol aldı. Şöhret olduğu yıllarda Bülent Ersoy’un tahtına aday olarak görülen şarkıcı Çağlar, zamanla popülerliğini yitirmiş ve kendisi buna sebep olanın diva olduğunu iddia etmişti. Devran Çağlar 2000'li yılların başında cinsiyet değiştirme ameliyatı da olmuştu.

Devran Çağlar'ın Albümleri:

Seni Unutamadım, Kırık Hançer, Sahte Sevgililer, Gönlüm Senindir, Gittin, Devran Çağlar 96, Öldürürüm Kendimi, Ayrıldık. Bir Kadın Yüzünden, İtirazım Var ve Acılar İçinde sinema filmlerinde de rol almıştır.

KAPSAMHABER

YORUM EKLE