Alexa

Araç Kiralamada En İyi Fırsatlar

Günlük araç kiralamak isteyen kişiler, günlük yaşantısındaki araçlarına benzer şekilde araç kiralayarak gündelik rahatlığı yakalayabilir ve ailesiyle daha kaliteli zaman geçirebilir.

Araç Kiralamada En İyi Fırsatlar

Kiralık araçlar, firmamız tarafından müşterilerimize kaliteli, konforlu ve uygun fiyatlarla sunulmaktadır. Her zaman müşteri memnuniyetini yükseltmeyi görev bilinen kurumumuz, günlük araç kiralama sektöründe her geçen gün profesyonel şekilde ilerlemektedir. Türkiye’de 14 şubede bulunan kurumumuz, müşteri odaklı hizmet ederek sizlere keyifli ve kaliteli sürüşler sunmaktadır. Avec Rent A Car firması olarak; müşterilerimize temel hizmetlerin yanında mobil wifi, çocuk koltuğu, ek sürücü hizmeti, navigasyon ve ilave kilometre paketi gibi ek hizmetler de sunarak yolculukların daha keyifli ve rahat geçmesini sağlıyoruz.

Günlük Kiralık Araçlar Nelerdir?

Günlük araç kiralama hizmetimizde birçok farklı araba bulunmaktadır. Kiralık araçlar arasında; Volkswagen, Audi, SEAT, Skoda, Opel, Renault, Peugeot, Dacia, Suzuki, Nissan gibi markalar bulunmakta ve müşterinin ihtiyacına göre sunulmaktadır. Oldukça kaliteli markalar aracılığıyla sunduğumuz bu araçlara antibakteriyel temizlik sağlıyor, siz değerli müşterilerin daha sağlıklı seyahat etmelerine yardımcı oluyoruz. Kiralık araçlar hizmeti sunan kaliteli bir kurum olarak, en çok tercih edilenler arasında bulunmaktayız. Günlük araç kiralamak isteyen kişiler, günlük yaşantısındaki araçlarına benzer şekilde araç kiralayarak gündelik rahatlığı yakalayabilir ve ailesiyle daha kaliteli zaman geçirebilir.

Günlük kiralık araçlar listesi, araç kiralama hizmetinde kaliteli bir sonuç almak ve Avec Rent a Car kalitesiyle tanışmak için siz de hemen https://www.avecrentacar.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz. Tüm rent a car işleriniz, Avec Rent a Car kalitesiyle gerçekleştirilir ve memnun kalmanız için yüksek gayret gösterilir. Hemen araç kiralama sektörünün lider markası Avec ile tanışın…

Firmamız tarafından sunulan kiralık araçlar, her müşterimizin bütçesine ve ihtiyacına göre hizmet vermektedir. Araçlarımıza duyulan yoğun talepten dolayı ve müşterilerin mağdur olmaması için, kurumumuzla iletişime geçerek önceden rezervasyon yaptırmalarını öneriyoruz.

Avec Rent A Car firması olarak;  kiralık araçlarımızı ekonomik, orta sınıf, lüks sınıf ve suv araçlar olmak üzere farklı kategorilerde kiracıya sunmaktayız.  Ekonomik araçlarımız genellikle; FIAT EGEA, OPEL CORSA, PEUGEOT 301 , RENAULT CLIO, SEAT IBIZA, VOLKSWAGEN POLO gibi kaliteli araçlardan oluşmaktadır. Orta sınıf araçlarımız; DACIA LODGY, DACIA SANDERO, RENAULT MEGANE, RENAULT CAPTUR, VOLKSWAGEN GOLF, SEAT LEON, AUDI A3 SEDAN, SEAT ARONA,AUDI Q2 gibi bütçeye uygun ve kaliteli araçlardan oluşmaktadır. Lüks sınıf araçlarımız ise; AUDI A4, AUDI A5, AUDI A6, SKODA SUPERB, VOLKSWAGEN PASSAT VE ARTEON serilerinden oluşarak müşterilerin lüks ve kaliteli yolculuk etmesini sağlamaktadır. Spor amaçlı taşıt olan suv araçlar,  hafif arazilerde ve asfalt yollarda yol alabilen yüksek araçlardır. Suv araçlarımız; PEUGEOT 3008,AUDI Q5, AUDİ Q7, SKODA KAROQ, SKODA KODİAQ, VOLKSWAGEN TIGUAN gibi markalardan oluşarak müşterilerin en kaliteli hizmeti almasını sağlamaktadır. Kiralık araçlarımız hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilir ve bizimle iletişimi geçebilirsiniz.

Kiralık Araç Avantajları

Kiralık araçlar, müşterilerin bütçelerine uygun fiyatlarla rahat ve güvenli yolculuk etmeleri için farklı fırsatlarla hizmete sunulmaktadır. Fırsatlarımızı incelemek ve ihtiyacınıza göre tercih yapabilmek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. İnternet sitemize özel olan Avec money uygulaması ile birlikte kiraladığınız her araç için money kazanabilir ve bu moneyleri ücret ödemeden araç kiralamak için kullanabilirsiniz.  En az 50 money biriktiren her müşterimiz bu fırsatı değerlendirebilir.

YORUM EKLE