Aralık Ayında Vizyona Girecek Filmler

Yılın sonuna yaklaşan aralık ayı ile birlikte herkes merakla beklediği filmlerin ne zaman vizyona gireceğini öğrenmek istiyor.

Yaşam 07.12.2021, 17:07
Aralık Ayında Vizyona Girecek Filmler

Film tutkunları heyecanla beklediği filmler için gün sayıyor. Yılın sonuna yaklaşan aralık ayı ile birlikte herkes merakla beklediği filmlerin ne zaman vizyona gireceğini öğrenmek istiyor. Yerli ve yabancı filmler arasından zevkinize uygun seçenekler için bilet almak isteyebilirsiniz.

İşte aralık ayı ile birlikte vizyona girecek olan yerli ve yabancı  filmler;

Örümcek Adam Eve Dönüş Yok

Yeni nesil Spider-Man serisinin üçüncü filmi olan Örümcek Adam Eve Dönüş Yok benzersiz bir macera ile seyirci karşısına çıkıyor.  Serenity Now adıyla bilinen bu filmde örümcek adam serisi maceraya kaldığı yerden devam ediyor.

Aykut Enişte 2

Aykut Enişte 2 filminde sevdiği kadınla evlilik arifesindeyken kendisini türlü olayların içinde bulan Aykut'un maceraları anlatılıyor. Filmde Aykut ile Gülşah evlilik hazırlığında olan bir çift. Gülşah'ı elinden kaçırmak istemeyen Aykut ise Atabeyoğlu ailesinin damadı olacağı için heyecanlıdır. Ancak beklenmedik bir durumla birlikte tüm planlar bozulur.

Matrix Resurrections

1999 yılında yayınlanan "Matrix" filmi dördüncü serisi ile aralık ayında vizyona giriyor. Filmin yönetmen koltuğunda Lana Wachowski oturuyor. Dizideki Neo karakterini  Keanu Reeves tekrar canlandırıyor.  Matrix Resurrections filminin kadrosunda Carrie-Anne Moss, Yahya Abdul-Mateen II, Jessica Henwick, Neil Patrick Harris ve Jada Pinkett Smith yer alıyor.

Resident Evil

Ünlü video oyunu serisinden 2002 yılında beyaz perdeye uyarlanan Ölümcül Deney filmi yeniden uyarlanarak seyirci karşısına çıkıyor. Resident Evil filmi insanlarla zombiler arasında yaşanan savaşı konu edinerek bu macerayı farklı bir açıdan ele alıyor.

Titane

Özel müfettişler havaalanında yüzü morarmış bir adam bulur ve bu adamla birlikte film başlar. Adam kendisinin on yıl önce kaybolan Adrien Legrand olduğunu iddia eder ve yaşadığı kabusun artık sona erdiğini düşünür. Ancak filmin bu noktasından sonra bir dizi cinayet izleyici ile buluşur.

Anadolu Yakası AVM ile tüm ihtiyaçlarınıza cevap bulurken aynı zamanda hobilerinizi tek bir yerde toplayabilirsiniz. Anadolu Yakası AVM ile ilgili merak ettiğiniz tüm detaylara https://nevcarsiuskudar.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yorumlar (0)