Alexa
banner314

Bahçeli bu alışkanlığından vazgeçmiyor

Bahçeli, MHP Merkez Yönetim Kurulu'nun toplantısının yapıldığı otele, klasik otomobilini kullanarak geldi.

Bahçeli bu alışkanlığından vazgeçmiyor
banner327
 Bahçeli, MHP Merkez Yönetim Kurulu'nun toplantısının yapıldığı otele, klasik otomobilini kullanarak geldi. Arabeske de ilgi duyan Bahçeli, bu iki tutkusuyla biliniyor.

Milliyetçi Hareket Partisi'nin (MHP) Merkez Yönetim Kurulu ve TBMM Grubu Ortak Toplantısı Kızılcahamam'da devam ediyor. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, toplantının yapıldığı Patalya Otel'e klasik otomobilini kullanarak geldi.

KENDİ KULLANDI

MHP, Kızılcahamam'da "Ülke gündeminde yer alan konular ve önümüzdeki süreçte yapılacak çalışmaların" ele alınacağı MHP Merkez Yönetim Kurulu ve TBMM Grubu Ortak Toplantısı gerçekleştiriyor. Cuma günü başlayan kampın üçüncü gününde MHP genel başkanı bahçeli, toplantının yapıldığı Patalya Otel'e klasik bir otomobili kullanarak geldi.

BAHÇELİ'NİN KLASİK ARAÇLARI

Geçtiğimiz günlerde klasik otomobil garajına 1978 Model bir Mercedes ekleyen Devlet Bahçeli'nin klasik araçları MHP Genel Merkezi'nin garajında bulunuyor. Bahçeli'nin diğer klasik araçları ise 1982 model 06 DB 1923 plakalı beyaz Mercedes, 1987 model O6 TCD 05 plakalı beyaz renkli Volvo ile 06 TC 2023 plakalı kırmızı renkli Buick ile 1971 model Ford Taunus.

UZUN YOLDA FERDİ TAYFUR DİNLİYOR

Arabesk müziğe de ilgi duyan Bahçeli, uzun yola çıktığında Ferdi Tayfur'u severek dinliyor. Ferdi Tayfur'a olan ilgisini ise şöyle açıklıyor: "Aslında her türlü müziği dinlerim. Ama Ferdi Tayfur'u çok severim. Tabii kendisi hemşerim olmasının dışında büyük bir müzik adamıdır. Gerçekten mümtaz bir şahsiyettir. Çok küçük yaştan beri verilen bir hayat mücadelesi vardır. Takdire şayandır, gençlere örnek bir davranıştır. O hayat şartlarında insanlar zirveye çıkabiliyorsa, bunu herkes için söz konusu olabilecek bir davranış olarak görmek lazım. İkincisi çok güzel besteleri var. Uzun yollarda zevkle araba kullanmaya vesile oluyor, dinlendirici oluyor. Bir üçüncüsü de hemşerimiz, Adanalı. O bakımdan Ferdi Tayfur'u seviyoruz."

sabah

Güncelleme Tarihi: 12 Ekim 2014, 17:33
YORUM EKLE

banner307

banner325