Bahçeli'den, İbrahim Mete ve Ahmet Kekeç İçin Taziye Mesajı

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, sosyal medya hesabı twitter üzerinden hayatını kaybeden Ülkücü Dava insanı İbrahim Metin ve Gazeteci Ahmet Kekeç için taziye mesajı yayımladı.

Yaşam 14.11.2020, 17:49 14.11.2020, 23:44
Bahçeli'den, İbrahim Mete ve Ahmet Kekeç İçin Taziye Mesajı

Devlet Gazetes, Töre-Devlet Yayınevinin sahibi Ülkücü dava adamı İbrahim Metin ve Korona virüse yakalanan Gazeteci Ahmet Kekeç'in hayatını kaybetmesi üzerine taziye mesajı Paylaşan MHP Lideri Devlet Bahçeli, virüsün bizedn daha güçlü olmadığını belirtti.

Sosyal medya hesabı twitter üzerinden paylaşımda bulunan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli masajında şu ifadelere yer verdi: 

Ülkücü Lider İnsandır

“Ülkücü odur ki, sürüden kafasını kaldırıp nereye gittiğini gören insandır. Ülkücü lider insandır.” Böyle demişti merhum İbrahim Metin. Ömrünü davasına adayan mümtaz ve muhterem bir insandı. Konya’dan çıkıp Türk milliyetçiliğinin simge isimlerinden birisi olmuştu. Fikir ve düşünceleriyle milli gönülleri aydınlatmıştı. Partimizde önemli görevler almıştı. Devlet Gazetesi’yle, Töre-Devlet Yayınevinin sahibiydi. Arkasında pek çok izler bırakarak geçen hafta aramızdan ayrılıp ebediyete irtihal etti. Merhum dava insanımız İbrahim Metin’e Allah’tan rahmet, ailesine ve camiamıza sabır ve başsağlığı dileklerimi iletiyorum. Mekanı cennet olsun diyorum.

Ayrıca gazeteci yazar Ahmet Kekeç yakalandığı KOVİD-19 hastalığından kurtulamayarak bugün hayata gözlerini yumdu. Türk basını irade sahibi inanmış bir kalemini kaybetti. Merhum Ahmet Kekeç’e Allah’tan rahmet niyaz ediyor, ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyorum.

KOVİD-19 hastalığından dolayı tedavi gören her insanımıza şifalar diliyorum. Hayatını kaybedenlere Allah rahmet etsin. Tedbirli olalım, maske, mesafe ve temizlik kurallarına riayet edelim. Çünkü virüs bizden daha güçlü değildir. Başaracağız, bu virüsü yeneceğiz.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)