banner434

banner433

Baklava Kutusu Baskısı İçin Furkan Ofset

Ülkemiz genelinde en fazla satışı olan yöresel tatlılar arasında bilindiği üzere baklavalar bulunmaktadır.

Yaşam 03.06.2021, 15:52
Baklava Kutusu Baskısı İçin Furkan Ofset

Tatlılar özellikle bayramlarımızın vazgeçilmez damak tatları arasında yer alırlar. Tatlıların en büyük özelliği kültürümüzdeki çeşitliliği, yeri ve önemidir. Her birimiz tatlılar konusunda çeşitliliğe ve hem damak tadına, hem de göze hitap etmesinin ne kadar önemli ve özel olduğunu biliriz. Tatlılarımız hem yöresel hem de hem de genel olarak türk mutfağı için vazgeçilmez ve ayrılmaz bir parçadır. Tatlılarımızın damak tadına hitap etmesi ne kadar önemli ise göz zevkine hitap etmesi de bir o kadar önemli bir konudur. Şayet tatlının sunumu ortalama bir sunumun üzerinde olursa satışının yapılması da bir o kadar artacağı için tatlıyı hem satan kişiler hem de satın alan kişiler tatlıların sunumuna ayrıca özel olarak dikkat ederler. bu açıdan tatlıyı satan kişilerin tatlıları için özel tasarım kutular imal ettirmesi söz konusu olmaktadır.

Ülkemiz genelinde en fazla satışı olan yöresel tatlılar arasında bilindiği üzere baklavalar bulunmaktadır. Baklavalar ülkemize has tatlılardır ve baklavaların pek çok farklı çeşidi bulunmaktadır. Baklava çeşitleri arasında en çok tercih edilen tatlar özel bir kutu ile müşteriye teslim edildikleri takdirde baklava uzun süreler boyunca ilk günki tazeliğini korumayı başaracaktır. Baklavaların en azında bir hafta boyunca dayanabilmesi ve tadını koruyabilmesi gerekir. Ayrıca taşıması yapılırken şeklinin dağılmaması, düzgün bir şekilde taşınabilmesi de çok önemli bir husustur. Baklavayı satın aldığınız esnada baklavayı satan kişi baklava kutusu sizler için özel, hava geçirmeyen ve dış etkenlerden koruyan bir karton kutuya koymalıdır.

Baklava kutusu ihtiyaçlarınızda baklava kutusunun özelliği, görüntüsü, satıcının reklamının yapılabilmesi ve marka değerinin buna oranla artırılabilmesi için özel bir görüntüye sahip olması da olmazsa olmaz önemli bir detaydır. Doğru bir baskı ile ortaya konulmuş olan baklava kutusu hem işletmenin reklamını yapar hem de baklavanın marka değerini artırır. Baklava kutusu baskılarınız için ve özel tasarımlı baklava kutuları için sizlere en doğru ve en özel baskıları yapan Furkan ofset, kutu imalatlarınızda seri olarak üretim yapabilen ve anlık olarak tüm baklava kutusu ihtiyaçlarınıza cevap verebilen bir üreticidir.

Detaylar İçin; https://www.furkanofset.com.tr/baklava-kutusu/

Yorumlar (0)