banner434

banner433

Başkan Tosun'un Kızı Naime Rumeysa ile M. Yaşar Yarenbaşı hayatlarını birleştirdi

Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun’un kızı Naime Rumeysa ile Yarenbaşı ailesinin oğulları Muhammed Yaşar Yarenbaşı düzenlenen törenle dünya evine girdi.

Yaşam 30.08.2021, 12:04 30.08.2021, 14:43
Başkan Tosun'un Kızı Naime Rumeysa ile M. Yaşar Yarenbaşı hayatlarını birleştirdi

Tosun ve Yarenbaşı ailelerinin evlatları Naime Rumeysa ile Muhammed Yaşar Yarenbaşı, düzenlenen törenle hayatlarını birleştirdi.

Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun’un kızı Naime Rumeysa ile Yarenbaşı ailesinin oğulları Muhammed Yaşar Yarenbaşı düzenlenen törenle dünya evine girdi. Kula STR Dinlenme Tesisleri'de gerçekleştirilen nikah törenine Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, Ak Parti MKYK Üyesi Murat Baybatur, Kula Kaymakamı Kemal Duru, 22. ve 26. Dönem Uşak Milletvekillerinden Alim Tunç, 23. dönem Uşak Milletvekili Nuri Uslu, MHP MYK Üyeleri Ali Uçak, Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Sarıgöl Belediye Başkanı Necati Selçuk, Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu ile Tosun ve Yarenbaşı ailelerinin yakınları katıldı. Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, kızı Naime Rumeysa ile Muhammed Yaşar Yarenbaşı çiftinin nikah akdini kendisi gerçekleştirdi.

Genç çiftin evlilik cüzdanını ise Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, gelin Naime Rumeysa’ya takdim etti. Çiftin nikah şahitleri Erkan Akçay ve Murat Baybatur’da, çifte bir ömür boyu mutluluklar diledi.

Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, " Nikah akdini gerçekleştirdiğimiz kıymetli evlatlarımız Naime Rumeysa ile Muhammed Yaşar’a bir ömür boyu mutluluklar dilerim" dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)